Každý pejska obdivoval, jen málokdo si ho ovšem chtěl vzít domů. Čtyři lidé to zkoušeli, ale chlupáčovi nedokázali dát to, co potřebuje. Pejsek na vozíku vyžaduje obrovskou péči a právě to odrazovalo potenciální majitele. Už to vypadalo, že přátelský chlupáč už nikdy nenajde rodinu, po třech letech se stal zázrak. Darrell a Sue Rider si všimli příspěvku na Facebooku a rozhodli se, že pejska adoptují. Věděli, jak velkou péči bude jejich čtyřnohý miláček vyžadovat.

Foto: Facebook – Darrell Rider

Jeho nový pán má pro pejska dokonalé pochopení. I on je totiž na invalidním vozíku. Mladý pár zvážil všechna rizika a po měsíci bylo jasno. „Nejen já, ale i moje žena víc, jaký je život s vozíčkářem. Věděli jsme, co bude Bandit potřebovat,“ řekla Darrell.

Pejsek byl součástí programu, díky kterému se můžou chlupáčci opět zařadit do normálního života. „Darrell řekl, že Bandit je přesně, jako on,“ vysvětlila Lori Cronin, dobrovolnice z programu Gwinnett Jail Dogs.

Všem pracovníkům Bandit chybí. „Zvykáme si na to, že Bandit už není s námi, jsme ale nesmírně šťastní, že si našel nový milující domov,“ uzavřela Lori Cronin.

Foto: Facebook – Darrell Rider

Čtěte také:

Zdroj: Dobré noviny. Úvodní foto: Facebook – Darrell Rider

Předchozí článekUnikátní: Lékaři v půlce operace mozku probudili pacientku a nechali ji hrát na housle.
Další článekTenista Roger Federer dokázal, že má obrovské srdce. Daroval školu a jídlo pro milion dětí.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno