Ženu, která byla brutálně napadena svým bývalým partnerem, zachránil neznámý muž. Bez něj by to všechno dopadlo mnohem hůř.

Praha: Kamery metru ve stanici Černý Most zachytily ohavný čin. Násilník svoji bývalou partnerku mlátil hlava nehlava. Naštěstí zasáhl neznámý muž, který ženu před agresorem bránil.

Útočník je ve vazbě!

„Útočníka bezprostředně po činu police zadržela. Muž je obviněný z těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví. Hrozí mu odnětí svobody až na 10 let,“ informoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Jenže identita hrdiny, který ženu pravděpodobně zachránil, je zatím neznámá. Policie se ho snaží vypátrat. „Pravděpodobně zabránil ještě horším následkům. V rámci vyšetřování ho kriminalisté potřebují vyslechnout jako svědka. Kdokoliv zachránce pozná, ať se nám ozve na číslo 158“, vyzývá Police ČR.

Zastal se napadené ženy

Pražští kriminalisté hledají svědka, který se zastal napadené ženy a ochránil ji před útočníkem. Jestli se zachránce sám poznává nebo někdo ví, o koho se jedná, ať se ozve na linku 158. Podezřelý byl zadržen bezprostředně po činu a je stíhaný vazebně. Případ se stal v sobotu 11. ledna ve stanici metra Černý Most. Děkujeme za spolupráci!

Zveřejnil(a) Policie České republiky dne Pátek 31. ledna 2020

Poznáváte ho?

Předchozí článekDíky Vám se Štěpánovi otočil život naruby. Za první týden se povedlo vybrat téměř milion.
Další článekVědci slaví!Na Galapágách objevili vzácné želvy,potomky vyhynulých druhů.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno