Na sociálních sítích se v současné době objevují fotografie žen, které se za svoje tělo po porodu nestydí. Naopak. Bourají tak předsudky a otvírají některým lidem oči.

Pravděpodobně každou ženu trochu nahlodá, když vidí dokonalé fotky influencerek na sociálních sítích, zatímco některé z nás bojují s celulitidou, striemi a jizvami.

Oblíbené zpěvačky Pink, Katy Perry, nebo filmová herečka Kate Hudson, jdou mnohým ženám příkladem. Nestydí se za svá těla po porodu a inspirují tak další dámy.

Na sociálních sítích se tak čím dál častěji objevují fotografie žen, které se za svá tělo po porodu nestydí. Jedním takovým příkladem je i Češka Kateřina Kopicová, která před nedávnem přišla se skvělou myšlenkou. Nejdříve vytvořila hashtag #telospribehem a potom také vznikl projekt Tělo s příběhem. Ten se zaměřuje na maminky a na jejich podporu po porodu.

„Naším cílem je, aby se každá maminka přijala taková, jaká je. Se všemi jizvami, nebo vytahaným bříškem po porodu. Chceme, aby věděla, že na to není sama,“ uvedla Kateřina na sociální síti.

Existuje také účet  Women in Real Life, který zobrazuje různé příběhy žen. Ženy tam zveřejňují své reálné životní příběhy a tím inspirují ostatní maminky a dámy. Najdete tam fotografie, kde ženy zkrátka nepoužívají filtry, zkrášlovací aplikace…. ani nedrží drastické diety. Prostě jsou krásné.

Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl
Foto: Instagram/ Womenirl

Čtěte také:

Zdroj: Bored Panda.

Předchozí článekDobrovolníci opět vyčistí řeku Sázavu a její břehy
Další článekNa Jihlavsku kraj zřídil novou rezervaci Rašeliniště pod Trojanem

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno