Zdravotní sestřička Míša z pražské nemocnice v Motole dojala tisíce Čechů svým facebookovým statusem, ve kterém ukázala, že práce ve zdravotnictví je pro ni skutečným posláním. Míša se totiž rozhodla udělat radost jednomu ze svých dětských pacientů.

„Máme na oddělení hospitalizovaného desetiletého chlapce s autismem, který má s sebou svého oblíbeného pejska, který s ním prošel všemi pobyty v nemocnici. Jelikož jsou autisté fixovaní na své oblíbené hračky a věci, pokouším se sehnat úplně stejného pejska, jelikož ten původní je již ve špatném stavu a několikrát zašívaný,“ uvedla sestřička.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a hodné zdravotnici vyrazily dech. Nedlouho po zveřejnění příspěvku tak mohla Míša oznámit skvělou zprávu. „Tímto ze srdce děkuji všem, kteří se podíleli a podílejí na hledání. Všem, kteří nám nabídli jiné hračky či jinou pomoc. Našel se přesně ten, kterého jsem sháněla, a snad udělá Pepíčkovi radost,“ informovala uživatele sociální sítě.

„Ano, je možné, že Pepíček nového pejska nepřijme, ale bude mít případně „náhradní díly“ na toho svého milovaného. Ještě jednou všem děkuji,“ uzavřela Míša. Její hledání na facebooku zaujalo tisíce lidí, které šťastný konec dojal k slzám.

Čtěte také:

Zdroj: Facebook, Blesk.

Předchozí článek,,Medvědí mámo, jak já ti rozumím.“ Medvědice převáděla přes silnici čtyři nezbedná mláďata
Další článekGoogle Maps budou lidem nabízet nejekologičtější trasy

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno