Taky v zimě bojujete se zmrzlým frňákem? Studeným nosům teď odzvonilo, tedy alespoň podle firmy Nose Warmers Company. Ta totiž přišla na trh s novým vynálezem. Ohřívačem na nos.

Zdroj: Nosewarmers

V Anglii bývá sychravo celý rok. Některým Angličanům tak věčně mrznou nosy. A toho se rozhodli využít inovátoři z Londýnské firmy. Vzpomínáte si na klaunské nosy? Tak na podobném principu fungují tyto ohřívače. Tak trošku bizarní vychytávku si prostě nasadíte na nos a zachytíte za uši. Váš nosík už tak nikdy nebude červený.

Konkurence ponožkám.

Některé děti nemají rády “měkké dárky“. Ovšem, čím jsme starší, tím si kvalitních ponožek víc vážíme. Teď ale starým a dobrým fusaklím roste konkurence. Oteplovače na nos! A podle výsledků firmy je zájem. A to nejen v Anglii, ale i v zahraničí.

Společnost založila bývalá učitelka Sally Steel-Jones v roce 2009 na mateřské dovolené. „Vždycky jsem kupovala a prodávala věci na Ebay. Mám velmi ráda ruční práce. A tak jsem se snažila vymyslet něco, co si sama vyrobím a následně prodám dál,“ řekla Sally pro Yorkshire Post.

A tak vznikly ohřívače na nos. „První ohřívač, který jsem nafotila a dala na Ebay, se prodal během jedné minuty,“ dodala a pochválila se Sally. Studené nosy jsou tedy zachráněny, mají svoje ohřívače!

Úvodní foto: Nosewarmers

Předchozí článekTéměř 90 letá babička měsíce pletla čepice. Ty skončily na plotě. Proč?
Další článekSilná fotka, které zamávala internetem. Maminka po porodu v momentech, které už nejsou tak zajímavé. Přesto jsou nesmírně důležité.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno