Antonio Gwynn Jr. z Buffala se jednou večer díval na televizi a zhrozil se, když viděl následky protestů, které se odehrávají v jeho městě. Když se dozvěděl o všech škodách, tak neztrácel čas a vydal se do ulic uklízet. Dvanáct hodin pracoval, aby zajistil, že lidé nebudou mít problém dostat se ráno do práce. Místo protestování tak uklidil téměř celé město. Když ráno nastoupila do práce městská úklidová jednotka, aby se pustila do odstraňování škod, čekalo ji příjemné překvapení. Antonio vše zvládl sám.

Zpráva o tom, co pro své město Antonio udělal, se začala rychle šířit mezi spoluobčany. Matt Block neváhal a rozhodl se mladíkovi dát své auto, Mustang z roku 2004.

Nemohl jsem se smířit s tím, že to auto prodám, darovat ho někomu, kdo ho ocení, mi najednou přišlo jako nejlepší způsob, jak vůz poslat dál,“ uvedl Matt Block.

Navíc se ukázalo, že auto má pro Antonia mnohem větší význam. Chlapcova matka, která zemřela v roce 2018, také řídila červený Mustang. Antonio řekl CNN, že ho dar naprosto odzbrojil.

Antonio měl na podzim začít studovat obchodní školu s tím, že bude zároveň šetřit peníze, aby mohl jít jednou na vysokou. Díky dobrému skutku mu nabídli plné stipendium na univerzitě Medaille College. „Úplně jsem ztuhl a rozbrečel se,“ popisuje Antonio okamžik, kdy se radostnou zprávu dozvěděl.

Čtěte také:

Zdroj: Rádio Wave.

Předchozí článekČesko patří mezi nejmírumilovnější země světa. Jak jsme se umístili?
Další článekDo přírody se vrátila želva, která pomohla zachránit svůj poddruh

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno