Hrdinka z Plymouthu, ve státě Massachusetts. Babička, která strávila měsíce pletením čepic. Aby pomohla.

Zdroj: Twitter Litsa Pappas

Anglie: 87-letá žena, která si nepřála být jmenována, žije v komunitě, které se chtěla odvděčit za to, jak se o ni lidé starají. Přesto, že už jí tělo tolik neslouží, rozhodla se pomáhat. Potěšit ostatní. A protože miluje pletení, začala plést čepice. Nakonec jich je přesně 75. Čepice ale skončily na plotě. V parku.

Pověsila je tam její dcera. Čapky zabalené v pytlících čekají na své majitele. Každý, kdo je bude potřebovat, může si je vzít. Čepice mají obyvatele městečka ochránit pře brutálními mrazy, které každý rok sužují severovýchod USA.

Zdroj: Twitter Litsa Pappas

Každý den babička upletla jednu čepici. „Pletu ráda, je to zábava. Navíc mám dobrý pocit z toho, že může udělat něco dobrého pro ostatní“, řekla pro Boston 25 News. Pár čepic také darovala do útulku pro bezdomovce.

„Maličkosti, jako jsou tyto, můžou pro někoho, kdo nemá nic, znamenat opravdu hodně,“ řekla žena. Lidé městečka Plymouth se ovšem nemusí bát ani příští zimy. I další rok se totiž lidé mohou těšit na nádherné čapky. Babička, která si uvědomila, že i maličkostí může pomoci, mění svět. Inspiruje ho.

Úvodní foto: Twitter Litsa Pappas

Předchozí článekDiagnostikovali jí nevyléčitelnou kožní nemoc.Teď inspiruje ženy po celém světě.
Další článekNejnovějším hitem jsou bizarní ochrany. Chraňte důležitou část svého těla.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno