Dvacetiletý chlapec posbíral všechny odpadky z národního parku National Forest v Los Angeles. Trvalo mu to přesně 589 dní. Chlapec s mírnou formou autismu, Edgar McGregor, se už nemohl dívat na obrovské znečištění lesů v Angeles National Forest a tak se pustil do práce. Začal sbírat odpadky v centru Eaton Canyon. Posbíral stovky plechovek od piva, lahví a dokonce několik mobilních telefonů. Nakonec byla celá oblast úplně čistá.

 „Konečně jsem to dokončil,“ vydechl si Edgar téměř po dvou letech práce. „Po 589 dnech sběru odpadků mohu s jistotou říct, že Eaton Caynon je bez komunálního odpadu,“ napsal na svém Twitteru a dodal, že je na sebe pyšný. Gratulovali mu deseti tisíce lidí.

Edgar plánuje, že park bude udržovat i dále, ale říká, že sám na to nestačí. Plánuje totiž vyčistit i další národní parky. Na práci v přírodě se těšil každý den víc a víc. „Je krásné, když vidíte, že po měsících úklidu, se do parky vracejí nová zvířata,“ řekl Edgar. „Povzbuzuji Vás všechny, kteří chtějí udělat něco podobného. Národní parky Vás potřebují.“

Čtěte také:

Zdroj: Dobré Noviny.

Předchozí článekV okrajových částech Brna přibudou desítky kilometrů polních cest
Další článekFrancouzské město plánuje recyklovat roušky a vyrábět z nich pravítka pro děti

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno