Velký zázrak se stal v rodině Blochových. Jednadvacetiletý syn s autismem poprvé promluvil! A svou první otázkou všem vyrazil dech.

Florida – „Bude mě mít někdo rád?“ Zeptal se nesměle David Bloch své matky. Autismem trpí od čtyř let a nikdy nepromluvil. Až doteď. Kerry Bloch se s emotivním zážitkem podělila na svém Twitteru. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Zareagoval totiž celý svět.

„Ano, máme Tě rádi. Tohle je můj sny Jack, který také nemluví. Ale oba dva Tě máme rádi.“ Odpověděl muž, jehož syn má stejnou nemoc, jako David.

A spustila se řetězová reakce, internet se spojil a dokázal svoji sílu.

Otázka se totiž zatoulala až do sportovních vod. „Kerry, v Utahu jsou minimálně dva lidé, kteří mají tvého syna rádi. Moje manželka a já! Rádi bychom Vás všechny pozvali na zápas Utah Jazz! Ozvěte se mi, prosím, a já to zařídím!“ Znělo v odpovědi. A nebylo to nikdo jiný, než  hráč NBA a australský reprezentant v basketbalu Joe Ingles. Spolu s manželkou i oni vychovávají svého autistického syna.

twitter.com/Kerry Bloch

Kerry s Davidem pozvání rádi přijali. „Děkujeme mnohokrát za úžasnou nabídku! David miluje basketbal, rádi bychom to uskutečnili,“ odpověděla dojatá matka.

David prý celý život sní o kamarádech a Kerry je tak ráda, že se našel někdo další, kdo by Davida měl rád a záleželo by mu na něm.

A to se našel. Celý svět. 

Zdroj: Dobré noviny. Úvodní foto: twitter.com/Kerry Bloch

Předchozí článekStoletý stařeček chodil každý den 25 kilometrů, aby žebral v ulicích. Peníze si nikdy nenechal.
Další článekCo hlas, to strom. Dobrovolníci vysází desítky tisíc sazenic za podporu Chudobínské borovice.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno