Mike a Judy se před několika lety zapsali do dřevařského kroužku. Děti už dospěly a odešly z domu, pracovat už manželé nemuseli a těšili se dobrému zdraví. „Celkově se neradi nudíme. Nedokázali jsme si s manželem představit, že budeme jen tak sedět doma,“ říká Judy, která dále přiznává, že se s manželem rozhodli zapojit do charitativní činnosti.

Postupně se dopracovali k tomu, že vyrábí hračky pro chudé děti. Mike je ředitelem jejich malé firmičky a Judy vymýšlí hračky.

Foto: Reprofoto goodnewsnetwork.org/Sierra Sullivan

Společně je potom vyrábí: „Hračky vyrábíme hlavně ručně, jen u některých si pomáháme přístroji. Výrobu hraček si opravdu užívám. Vypnu hlavu a odpočinu si. Navíc je to pro dobrou věc,“ říká Mike. V tento čas je jejich práce opravdu hodnotná. Pár se navíc rozhodl, že hračky bude darovat. Spojili se s místní komunitou a společně rozdávají hračky pro děti, jejichž rodiny si je nemohou dovolit. „Například teď na Vánoce jsme věnovali 1400 hraček pro děti, které by je jinak pod stromečkem nenašly. Věděli jsme, že jejich rodiče si to zkrátka nemohou dovolit,“ říkají manželé.

Jejich gesto dojalo celá svět. „Hlavně, že se o nás dozvědí další lidé a rodiče, kteří se na nás mohou obrátit,“ uzavírají Mike a Judy.

Foto: Reprofoto goodnewsnetwork.org/Sierra Sullivan

Čtěte také:

Zdroj: Good News Network

Předchozí článekKoronaviru navzdory. Muž z Barcelony objel za necelý rok na kole téměř celou Evropu
Další článekNorské polárnice strávily rok na Špicberkách. Vydržely bez elektřiny i tekoucí vody

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno