Pomáhat mohou všichni. V době korovinaviru se s pomocí doslova roztrhl pytel. Česko šilo roušky a na celém světě lidé vybírali peníze pro pracovníky z první linie.

Výjimkou nejsou ani děti. Desetiletý Max Woosey se rozhodl podpořit místní hospic originálním způsobem. Rozhodl se, že bude stanovat na zahradě a domů se bude chodit pouze najíst a vysprchovat.

Všechno to dělám pro velmi, velmi, velmi dobrou věc,“ říká ve videu Max. Zmíněný hospic totiž zajistil péči o rodinného přítele Ricka a umožnil mu odejít doma v kruhu svých nejbližších. Stan, ve kterém Max dočasně bydlí, dostal právě od Ricka. Má tedy obrovské poslání.

Na začátku měl Max jasný cíl. Vybrat pro tisíc liber. Jenže nepočítal s takovou odezvou. Lidé už přispěli téměř 240 tisíc korun.

Destiletý Max je kabrňák. Nevadí mu ani nepřízeň počasí a chladné noci. Ve stanu má spoustu plyšáků a komiksů. Ve stanu chce vydržet do té doby, než se Británie po koronaviru vrátí zpět k normálu.

Pomáhat může skutečně každý. A nemusí mít miliony, stačí mí odvahu, sílu a dobré srdce.

Čtěte také:

Zdroj: Max Woosey/justgiving.com

Předchozí článekLesní park místo odpadků. Z černé skládky vznikl u Temelína nový lesní park
Další článekKdyž byla malá, matka jí uřízla obě ruce. I tak se Anna naučila řídit, psát, našla si lásku, vychovala tři děti

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno