Chastity Patterson si prošla velkou ztrátou. Před čtyřmi lety zemřel její milovaný tatínek Jason. I přesto však svému otci každý den posílala sms zprávy o tom, jak se má. Každý den se mu svěřovala se svými radostmi i starostmi. Celé čtyři roky, pak jí přišla odpověď.  

Večer před čtvrtým výročím mu opět napsala zprávu, kde Chastity popsala Jasonovi své úspěchy, kterých se nedožil. Dokončila vysokou školu a překonala rakovinu. To ovšem nevěděla, že telefonní číslo jejího táty dostal muž, který svoji dceru ztratil po autonehodě.

A právě na čtvrté výročí úmrtí jejího otce přišla Chastity odpověď!

Ahoj, nejsem Tvůj otec, ale čtu Tvoje zprávy už dlouhé roky. Jmenuji se Brad a moje dcera zemřela před pěti lety, měla autonehodu. Tvoje zprávy mě tak držely doslova při životě. Když si mi poprvé napsala…bylo to, jako bych dostával zprávy z nebes,“ napsal Chastity neznámý muž.

Brad dál psal, jak ho mrzí, že Chastity přišla o otce. A také se bál, že když jí napíše pravdu, zlomí jí tím srdce. „Jsi výjimečná žena, vyrostla z Tebe velmi silná dívka. Přeji si, aby moje dcera byla ještě mezi námi a aby se podobala Tobě. Děkuji Ti za zprávy, na které jsem se těšil každý den,“ stojí dál ve zprávě.

Foto: Chastity Patterson/Facebook

Mladá žena se s příběhem podělila se svými přáteli na Facebooku. Přiznala, že ji zprávy od Brada dojaly. Nikdy by jí také nenapadlo, že její zprávy bude někdo číst. Chastity příběh uzavřela tím, že posílala zprávy tatínkovi do nebe a teď už ví, že je všechno v pořádku a může ho nechat jít. Mladá žena nakonec prozradila, že Jason nebyl jejím biologickým otcem. Byl to člověk, který se o ni celý život staral a ukázal jí ten správný směr v životě. Nevynechal ani jeden důležitý moment v jejím životě.

Na konci dojemné zprávy od Brada znělo. „Jsem si jistý, že Tvůj otec je na Tebe velmi hrdý.“

Úvodní foto: Chastity Patterson/Facebook

Předchozí článekTenista Roger Federer dokázal, že má obrovské srdce. Daroval školu a jídlo pro milion dětí.
Další článekNa Slovensku se děti ve školách budou učit o ochraně zvířat.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno