Ředitel společnosti Texas Roadhouse, 64-letý Ken Taylor, se na základě vlastní zkušenosti rozhodl pomáhat druhým. Na začátku devadesátých let, když rozbíhal svoje vlastní podnikání, bylo svobodným tatínkem, který sám vychovával dvě dcery. V té době mu finančně pomáhali rodiče. V dnešní době jde Ken mnohým lidem příkladem a v době pandemie udělal nádherné gesto, které dojalo jeho zaměstnance, uvádí portál People.

Ken je zakladatelem populárního řetězce restaurací. V době pandemie koronaviru koupil veškeré ochranné materiály pro všechny své zaměstnance v téměř 600 restauracích. „Tak jsem byl vychovaný. Udělal jsem to, co jsem považoval za správné,“ konstatoval Ken.

Už začátkem března se rozhodl, že finančně pomůže svým zaměstnancům. Aby nemusel snižovat svým zaměstnanců plat, tak se vzdal svého ročního platu. Téměř 800 tisíc dolarů rozdělil mezi své zaměstnance.

Další 5 miliónů dolarů přispěl do pohotovostního fondu, který založil před 18 lety. Jeho cílem je pomoci zaměstnancům v čase, když se ocitnou v nouzi a nemají peníze na splácení hypotéky, placení nájmu, nebo pohřeb blízké osoby.

Od zaměstnanců následně dostal stovky děkovných dopisů. Některé z nich ho skutečně dojaly.

Jeho cílem je, aby zaměstnanci, které takovým způsobem podporuje, byli srdeční a přenášeli lásku na druhé. „Moji zaměstnanci jsou moje rodina a proto se o ně budu starat.“

Už jste četli?

Zdroj: People.

Předchozí článekNetflix přesune 100 milionů do bank podporujících černošské komunity
Další článekDojemná fotografie obletěla svět. Sestřička ve svých svatebních šatech pomáhala u dopravní nehody

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno