Jejich cesta se spojila před 57 lety. Dorothy a Wayne jsou manželé už 55 let a stále si společné chvíle užívají. Jsou spolu v dobrém, ve zlém a nedají na sebe dopustit.  Jsou důkazem toho, že skutečná láska existuje.

Už před 57 lety věděl, že bude Dorothy jeho životní láskou.

Wayne potkal svoji manželku přesně pře 57 lety v malé krčmě. Dorothy tancovala spolu s kamarádkou na druhé straně místnosti. Wayne už tehdy věděl, že ji poznat. „Už tehdy jsem pověděl své kamarádce, že Dorothy je žena, kterou si vezmu,“ řekl Wayne.

Po dvou letech randění si řekli ANO. Prožili spolu krásné, ale i těžké chvíle. Překonali spolu všechny životní překážky.

Fotografka z Velké Británie cestovala do Austrálie, abych se s manželi setkala. Zvěčnila jejich lásky a fotky publikovala na sociální sítě. Romantické fotografie následně obletěly svět.

Foto: Facebook – But Natural Photography

Dorothy si znovu oblékla svatební šaty, a když ji viděl Wayne, nedokázal uvěřit vlastním očím. „Jsem neskutečně šťastný, že si znovu beru tuto ženu,“ dodal.

Manželé uvedli, že i po 57 letech si povídají, smějí se spolu a užívají si každý den. Nejdůležitější je, že se skutečně milují.

Foto: Facebook – But Natural Photography

These are such difficult times I hope everyone is keeping safe at their homes and taking care of their loved ones. I…

Zveřejnil(a) But Natural Photography dne Středa 20. května 2020

Čtěte také:

Zdroj: Facebook – But Natural Photography, Bored Panda

Předchozí článek„Važte si života a mějte se rádi. Budete se potřebovat,“ senioři nám vzkazují svá poselství a podporují nás
Další článekZpěvačka Sia zachránila dva dospělé mladíky. Adoptovala je.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno