Manželé Marvin a Lucille jsou příkladem toho, že skutečná láska existuje. I po 60 letech manželství si povídají, podporují se, užívají si společné chvíle a nedají na sebe dopustit. Jejich dlouholetou lásku zvěčnila fotografka Katie Autry.

Marvin má 88 let, Lucille letos oslavila 81. narozeniny. Ano si řekli v roce 1960, přežili spolu krásné, ale i náročné chvíle. Nakonec překonali všechny překážky.

Na výročí svatby se rozhodli zavzpomínat na jejich velký den. Marvin oblékl košili a Lucille měla svatební šaty, které si sama ušila. „Ti dva jsou opravdovým příkladem pravé lásky. Jsem ráda, že jsem je poznala a zachytila jejich vzpomínky,“ svěřila se fotografka Katie na sociální síti.

I had the pleasure of working with Marvin and Lucille to celebrate their 60th wedding anniversary . This may be one of…

Zveřejnil(a) Katie Autry Photography dne Čtvrtek 20. srpna 2020

Když se jich fotografka zeptala, jaký je recept jejich šťastného manželství, odpověď obou manželů byla jednoznačná. „Tvrdě na vztahu pracujte, buďte k sobě laskaví a přemýšlejte nad tím, než něco vyslovíte. Také spoléhejte na Vaše silné stránky, díky kterým překonáte ty slabší. Buďte věrní,“ dodali manželé.

 Foto: facebook.com – Katie Autry Photography

Už jste četli?

Zdroj: Dobré noviny. Uniland.

Předchozí článekZa peníze tu nenakoupíte. Na Slovensku otevřeli bezplatný obchod, lidé si tu pomáhají a netvoří další odpad
Další článekJeden z nejvzácnějších psů stále žije ve volné přírodě. Dingo pralesní je známý svým zpěvem

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno