Příběh „kulhajícího“ psa Billyho a jeho páníčka Russella Jonese pobavil v minulých dnech celou Velkou Británii. O pozadí krátkého videa, které na sociálních sítích viděly dva miliony lidí, se Jones rozpovídal v ranní show celostátní televize ITV.

Jones začal mít o svého osmiletého křížence chrta Billyho strach loni v červnu. Všiml si totiž, že při chůzi kulhá. Samotný Jones v té době nosil sádru kvůli zranění levého kolene a pohyboval se jen s pomocí berlí.

Kvůli obavám o zdraví svého čtyřnohého parťáka zašel Jones, který se živí jako čistič oken, k veterináři. Za rentgenové snímky a související vyšetření zaplatil v přepočtu zhruba 10 tisíc korun. Jenže zvěrolékař žádná zranění neodhalil.

Jonesova manželka Michelle si následně uvědomila, že Billy kulhá jen v přítomnosti svého páníčka. V tu ránu to páru došlo: pes napodobuje Russellovu chůzi ze soucitu.

,,Sice jsem za něj utratil celkem dost peněz, ale nezlobím se na něj. Je to velmi starostlivý pes. Mám ho moc rád,“ svěřil se londýnský rezident Jones v ranní show ITV.

Čtěte také:

Zdroj: Aktualne

Předchozí článekV Egyptě objevili archeologové 3000 let staré pohřebiště. Objev podle nich přepisuje historii místa
Další článekPaleontologové našli pozůstatky zřejmě největšího tvora v dějinách

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno