Kelly Kenney z Kalifornie strávila poslední měsíce také tím, že si hrála na vílu. A to všechno, aby potěšila čtyřletou holčičku, která se v průběhu pandemie cítila osamělá.

Když se Kelly v dubnu procházela po své čtvrti, narazila na zahrádku pro víly, kterou postavila holčička Eliana u jednoho ze stromů. Kelly na něm nechala dívence vzkaz s tím, že je víla, která ve stromě žije. A začalo přátelství, které trvá už devět měsíců.

„Eliana vytvořila zahrádku pro víly, protože se sama cítila osamělá a chtěla někoho potěšit. Viděla jsem v ní kus sebe a věděla jsem, že by jí mohlo udělat radost, kdyby našla dopis od víly,“ vysvětlila zpravodajství SWNS.

Kelly nechala pro Elianu na stromě dopis, v němž jí zadala i jednoduché úkoly. Bylo tam například to, aby řekla pěti lidem, které má ráda, něco hezkého, pomoci třem lidem, kteří to potřebují, nakreslit svoje oblíbené zvíře nebo slíbit, že bude vždy hodná a statečná.

Foto:Profimedia.cz

Eliana jí na to odpověděla obrázkem zvířete a dopisem, který napsali její rodiče, v němž stálo, že splnila všechny úkoly. Kelly jí proto u stromku nechala krabičku se třpytkami jako dárek a další dopis. Připojila ještě zprávu pro rodiče se svým kontaktem, aby je ujistila, že je pro jejich dceru bezpečné si s ní dopisovat.

Elianiny rodiče ocenili snahu Kelly a dodnes jsou v kontaktu. „Dělat tohle každou noc dodalo mému životu v této složité době smysl. Píšeme si už devět měsíců a jednou mě požádala o fotku. Naštěstí jsem měla kostým na Halloween, takže jsem jí poslala i fotky v kostýmu, ve kterém vypadám jako víla.

Foto:Profimedia.cz

Začátkem měsíce se ale Elianina rodina musela přestěhovat, a tak bylo na čase dát víle sbohem. Kelly se s holčičkou nakonec potkala osobně, v kostýmu víly, a vyměnily si dárky na rozloučenou. V kontaktu prý ale zůstanou a Kelly doufá, že až Eliana vyroste, bude jí moci říct, že i když není opravdová víla, dělala vše z lásky.

Foto: Twitter/ Kelly Victoria.

Čtěte také:

Předchozí článekZubr evropský se úspěšně vrací do volné přírody. V Česku žije přes 120 zvířat
Další článekTémě 1,4 milionu pro 42 nemocných dětí! Nadační fond KlaPeto rozdával peníze z pochodu pro Filipa.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno