Linda si dokonce založila sociální sítě a ve svém věku se s nimi naučila pracovat. Lidé si zamilovali její odvahu a sílu.

Rozvedla se, nastudovala desítky knih o sociálních sítích, začala cestovat a v 70 letech i blogovat. A žije na plné pecky!

 Foto: Instagram@lindaontherun

Rodiče Lindy tvrdě pracovali, měli dvě zaměstnání a každý rok svým dětem dopřávali dovolenou, aby spolu poznávali zajímavá místa po světě. Linda tak má v sobě zakořeněného cestovatelského ducha. „Můj táta mi vždycky říkal, že žádná druhá šance už v životě neexistuje, ať žijeme pouze teď a naplno. Proto jsem si dala slib, že na mé smrtelné posteli nebudu mít žádné výčitky, že jsem si svůj život neužila naplno,“ řekla pro portál Insider Linda.

V roce 1988 se Linda seznámila se svým manželem, vzali se a koupili karavan. Tím, že Linda zůstala s dětmi a manžel byl podnikatel ve zdravotnictví, mohli si dovolit cestovat. S karavanem projeli Ameriku.

Podle Lindy se děti naučily historii krajiny lépe, než ve škole. „Na cestách jsme si uvědomili, že nám ke štěstí stačí málo. Začali jsme si vážit maličkostí.“

Jenže po 26 letech spolu, si manželé uvědomili, že se jejich cesty rozcházejí. Dcera Lindy ale věděla, že máma svým přístupem může inspirovat ostatní ženy na sociálních sítích. Linda odmítla. „Moje dcera Victoria mi řekla, že mám velmi zajímavý životní styl, který by určitě oslovil i jiné lidi. Je málo lidí mém věku, kteří tolik cestují,“ říká Linda.

 Foto: Instagram@lindaontherun

Za tři roky dostala Linda originální dárek pod stromeček, vlastní webovou stránku. „Věděla jsem, jak funguje email, částečně i Facebook. Ale nevěděla jsem, jak používat různé internetové nástroje,“ vzpomíná na svoje začátky Linda. Ta nastudovala desítky knih, aby se naučila správně pracovat.

Téměř v 70 letech začala cestovat a blogovat zároveň. Její vytrvalost nakonec přinesla velký úspěch. V roce 2019 byla na třech okružních plavbách a díky tomu navštívila spoustu zemí. Lidé na sociálních sítích ji doslova milují!

 Foto: Instagram@lindaontherun

Jejím cílem je inspirovat ostatní lidi, že věk je pouze číslo a důchod není od toho, aby senioři seděli na gauči. Naopak! Aby peníze konečně investovali do sebe a svých snů. Na cestování totiž není pozdě nikdy!

„Život je krátký a je potřeba se chytit každé příležitosti. Nečekat. Nečekejte na lepší časy. Žijte v přítomnosti,“ vzkazuje 70 blogerka a cestovatelka… každému.

 Foto: Instagram@lindaontherun

Zdroj: Dobré noviny. Úvodní foto: Instagram@lindaontherun

Předchozí článekMarkéta z Pardubic se blýskla poctivostí. „Hluboce se před ní klaníme,“reagují Češi.
Další článekSyn se chtěl odvděčit svým adoptivním rodičům za jejich péči. Ti nevěřili svým vlastním očím.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno