Jsou spolu přes 70 let. Walter Willard má 91 let, jeho žena Jean je o tři roky mladší. Oba dva se těšili dobrému zdraví. Minulý rok si bohužel Jean zlomila pánev a objevily se u ní známky demence. Proto se Jean odstěhovala do pečovatelského domu Eddy Memorial Geriatric Center in Troy, které se nachází poblíž domu, kde s manželem celé roky žili.

Walter ji navštěvovat, každý den. Nikdy nevynechal.

„Můj otec tam chodil každý den a trávil tam veškerý svůj čas. Od rána až do večera, než šla maminka spát,“ řekla dcera manželů pro portál CBS. V důsledku pandemie koronaviru zavedl pečovatelský dům přísná pravidla, aby zabránil šíření viru.

Když ji přestal navštěvovat, začala plakat a ptát se, kdy zase přijde,“ uvedli zaměstnanci pečovatelského domu. Situace nebyla jednoduchá ani pro Waltera. „Doslova se zhroutil, když je nemohl vidět,“ řekla dcera Wendy.

Bohužel Walter utrpěl vážný úraz. Spadl a to způsobilo krvácení do mozku. Prodělal vážnou operaci. V této době rodina věděla, že musí najít způsob, jak ho dostat zpátky k Jean.

Weny napsala dopis do Eddy Memorial Geriatric Center. Přísná bezpečnostní opatření zabránila v návštěvách milujících manželů. „Napsala jsem, že se bojíme toho, že už se nikdy neuvidí,“ řekla Wendy. Ředitel odepsal, že jim samozřejmě pomůže. Wendy přiznala, že je tato zpráva tak dojala, že proplakali celé odpoledne.

Pečovatelskému domu jsou nesmírně vděční, že se rodiče mohli znovu setkat.

Walter a Jean se drželi za ruce, plakali, objímali a líbali. „Miláčku, jsem tak ráda, že Tě vidím,“ řekla prý Jean.

Po 70 letech,“ vzdychl Walter. Když Jean stále plakala, zeptal se její manžel, zda je vše v pořádku. „Ne, moc si mi chyběl,“ odpověděla. Teď už jsou manželé spolu v jednom pečovatelském zařízení a opět si užívají společné chvíle.

Čtěte také:

Předchozí článekOd půlnoci budou moci lidé opět volně cestovat mezi Českem a Slovenskem
Další článekLeonardo DiCaprio opět pomáhá přírodě. Přispěl 2 milióny dolarů na záchranu vzácných goril.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno