Janet a Paul Atkinsonovi ze severoanglického Horncastlu si vyjeli autem na dovolenou na jih do hrabství Devon. Měli za sebou necelých pět set kilometrů, když zjistili, že ve voze nejsou sami. Nastoupil s nimi totiž také sousedčin kocour Bonnie.

Kocour Bonnie byl ve voze schovaný tak dobře, že si jej Atkinsonovi všimli až poté, co cestou zastavili na jídlo. Sám měl dost možná už hlad, a tak se lidem velkoryse zjevil.

Atkinsonovi v něm ihned poznali zvíře své sousedky Stephanie; co ale s ním tak daleko od domova? Nakonec kontaktovali nejbližší útulek, kde jej na pár dnů přijali coby „strávníka v nouzi“, napsal web Fox News. Na zpáteční cestě manželé kocoura zase naložili a odvezli domů.

Kocour evidentně nestrádal – jeho srst se po návratu leskla možná ještě více než před nečekaným dobrodružstvím. Podle Stephanie zažil krásnou dovolenou a vypadal spokojeně.

Po návratu pak Bonnie dodržel kocouří etiketu. „Nejprve se přivítal s bratrem Clydem a potom venku i uvnitř domu zkontroloval, zda je všechno tak, jak to tam zanechal,“ popsala paní Stephanie s dodatkem, že následně zvíře ulehlo k zaslouženému spánku.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.

Předchozí článekStockholm zakáže vjezd benzinových a naftových aut do klíčových částí centra
Další článekVeverka málem uhynula ve vichřici. Dobrovolníkům se ale podařil zázrak a mládě bude brzy zpátky v přírodě

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno