Je to hvězda a miláček všech lidí.

Svět obletěla úsměvná fotografie, která před několika dny vznikla přímo na brazilském porodním sále. Je na ní novorozená holčička Isabelu Pereiru de Jesus, která se narodila s velmi nespokojeným výrazem.

Brazilská holčička Isabela měla termín porodu až 20. února 2020. Kvůli zdravotním komplikacím přišla na svět už 13. února, když lékaři její mamince Daiane v porodnici v Riu de Janeiru provedli císařský řez.

Když ovšem malá Isabela poprvé spatřila denní světlo, rozhodně nevypadala jako roztomilé miminko. Spíše naopak!  Isabela měla spíš výraz roztrpčeného důchodce, který je naštvaný, že ho lékaři vyrušili z poklidného rozjímání.

Fotografie malé Isabely okamžitě oblétla sociální sítě. „Jsem ráda, že má holčička rozdává lidem radost už od první chvíle svého narození,“řekla mladá brazilská maminka Diana.

Malá Isabela ukázala svou pravou osobnost již při svém narození. A všimli si toho i statisíce lidí na sociálních sítích. „Chudáček, je na Zemi jenom pár minut a už toho má dost,“ žertovali lidé. „Nejde jenom o zamračený pohled. Podívejte se na ty oči, které jsou jako dýky a mohly by klidně zabíjet,“ napsal zase jiný člověk.

Foto: Facebook/Rodrigo Kunstmann Fotógrafo Profissional)

Isabelka tedy hned po porodu všem sdělila svůj názor s výrazem mrzutého důchodce.  

Čtěte také:

Předchozí článekVietnamský prodavač našel na pultu zapomenutých 17 tisíc. Vrátil je a nálezné dnes věnoval nemocným dětem.
Další článekIsabella snila, že bude žít naplno. Dívence změnila život nová ruka. Herci ji nazvali hrdinkou.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno