Má teprve devět let, za svůj krátký život už ale zažil všelico. Dětství Jordan neměl vůbec jednoduché. Šest let strávil v dětských domovech. Jeho brášku si už adoptovali. Děti v jeho věku si přejí nejrůznější hračky a výlety. Jordan má jen jediné přání – stát se členem nové rodiny, informuje portál Uniland.

Také 9-letý Jordan sní o budoucí povolání. Chtěl by se stát policistou. V porovnání se svými vrstevníky, má však Jordan zcela jiné priority. Když se ho ptali, kde by chtěl být, když by si mohl vybrat jakékoliv místo na Zemi, odpověděl velmi upřímně. „Na adopční párty,“ upřímně zkonstatoval pro Fox59 News.

„Mám jen jediné přání. Chtěl bych mít svoji rodinu, rodinu, rodinu. Chtěl bych být s mámou a tátou. Mluvit se svojí rodinou, kdykoliv budu potřebovat,“ pověděl Jordan.

Jordna má i mladšího bratra. Před třemi lety se jejich příběh objevil v televizi. Nedávno si bratra adoptovala nová rodina. V dalším videu Jordan říká, že i on stále věří v novou rodinu.

Jeho příběh teď obletěl svět a dojal mnoho lidí. Jen v průběhu dvanácti hodin zaznamenali přes 500 žádostí o adopci. Podle informací portálu CNN je to aktuálně přes 10 tisíc žádostí o Jordanovu adopci.

Všichni lidé z dětského domova věří, že se Jordanův sen splní. Že konečně najde lásku a podporu.

Naším hlavním cílem je najít nejlepší rodinu každému dítěti. Proto je úžasné mít na výběr takové množství rodin, které se přihlásily k adopci. Každé dítě má své jedinečné potřeby,“ doplnila Casey White z Oklahoma Department of Human Services.

Už jste četli?

Zdroj: Fox59 News, Uniland, Dobré noviny.

Předchozí článekMladá žena si na ulici všimla 94letého plačícího prodavače. Vyslechla si jeho příběh a změnila mu život
Další článekNočním Santiagem se prohání Batman. Nebojuje se zločinem, donáší jídlo bezdomovcům

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno