To, že láska nezná hranice, platí i v případě těchto dvou mladých lidí. Chloe diagnostikovali Downův syndrom, Jason má autismus. Když se poprvé potkali, přeskočila mezi nimi jiskra a zamilovali se do sebe. Postupem času spolu začali žít, zasnoubili se a řekli si své Ano. V těchto dnech jsou neskutečně šťastní, že mají jeden druhého.

Když Jason poprvé potkal Chloe, byl nervózní. Velmi se mu líbila, ale nevěděl, jak s ní komunikovat. Jiskra však přeskočila a tak se začal psát jejich společných příběh. Mladík požádal Chloe o ruku a nedávno se vzali. Tak, jako každý pár, také oni narazili na různá životní úskalí. Jsou si ale oporou. V tom dobrém, ale i v těžších časech. „Jsem za autismus vlastně vděčný. Protože mě dělá takovým, jakým jsem. Lidé s autismem se chtějí jen cítit důležití a potřební,“ řekl Jason ve videu.

Jason tvrdí, že není nic krásnějšího než to, když můžete usínat vedle své životní lásky, dát jí pusu na dobrou noc a další den se vedle ní probudit. „Neměnili bychom vůbec nic.“

Manželé věří, že spolu prožijí celý život. „Vždycky ji budu milovat bez ohledu na to, co se stane. Je mojí princeznou, nejlepší přítelkyní, manželkou a osobou, se kterou chci strávit celý zbytek života,“ uzavřel Jason.

Už jste četli?

Zdroj:Special Books by Special Kids, Dobré noviny.

Předchozí článekKdyž se jim narodil syn s Downovým syndromem, matka se ho chtěla vzdát. Otec to nedovolil a synka vychovává sám
Další článekNejzápadnější a nejvýchodnější bod Česka propojuje 1000 kilometrů dlouhá cesta pro každého

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno