Moderátorka z amerického Tennessee ve zprávách nevědomky oznámila žádost o svou ruku. Cornelia Nicholsonová si myslela, že natáčí zpravodajskou relaci pro víkendový pořad v televizi Local 3 News. Při čtení věty „nyní příběh dvou mladých novinářů…“ jí začalo postupně docházet, že nejde jen o ledajakou zprávu.

Moderátorka postupně představila svého kolegu a přítele Rileyho Nagela, který přicházel s „velmi speciální zprávou“. Nicholsonová vypadala šokovaně, když se Nagel objevil ve studiu s kyticí a malou krabičkou.

Reportér začal svůj proslov tím, jak se s moderátorkou seznámil v televizi v americké Montaně. Nicholsonové řekl, že právě proto ji chce otázku položit na tomto místě. Poté poklekl a v živém vysílání se novinářky zeptal, jestli si ho vezme. Ta dojatě odpověděla, že ano.

Nicholsonová později video z televize zveřejnila na sociální síti X, dříve Twitteru. ,,Láska mého života mě požádala o ruku v televizi. Pořád jsem v šoku! Tohle byl ten nejdokonalejší den. Děkuji všem svým přátelům/spolupracovníkům, kteří mu to pomohli utajit a uskutečnit,“ napsala moderátorka.

Čtěte také:

Zdroj: Aktuálně.

Předchozí článekNejdřív bojoval s vlastní závislostí. Teď zachraňuje thajské pouliční psy
Další článekCelosvětový počet zubrů loni přesáhl hranici záchrany druhu, v ČR jich žilo 149

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno