Koronavir ho zastavil. Vlastně jen přizastavil. Američan Albert Conner byl zklamaný, že nemůže svoji manželku Kelly doprovodit na chemoterapii. Nemohl se smířit s tím, že své ženě nemůže dát podporu. A tak zaparkoval přímo pod okny, kde Kelly dostávala léčbu a celou dobu stál na ulici s cedulí a vzkazem.

„Nemůžu tam s tebou být, ale jsem tady,“ napsal Albert na velkou ceduli, aby se na ni Kelly mohla z okna dobře podívat. Ženě, která byla v lednu diagnostikována s rakovinou prsu, její manžel slíbil, že ji doprovodí na každé sezení, které ji čeká.

Když si vybavíte všechny zdravotníky, lékaře a další pacienty, dává to naprostý smysl,“ konstatuje Conner smířlivě zákaz doprovázení na léčbu. „Nemůžete proti tomu nic namítat. Musíte jen vyjádřit podporu,“ řekl muž v pořadu Good Morning America.

Albert musel improvizovat. „Nepřišlo mi správné nebýt vůbec součástí. Slíbil jsem, že ji budu doprovázet při každém kroku a nemínil jsem porušit slovo,“ dodal. Koupil velký kus kartonu a napsal své ženě vzkaz. Poděkoval v něm i personálu zdravotnického zařízení.

Kelly nic netušila, protože na chemoterapii jela sama. Manžel jí však tajně následoval a před nemocnicí jí napsal, aby se podívala z okna. „Hned mě to rozplakalo, protože tu pro mě byl. Myslím, že jsem zalapala po dechu, zdravotní sestra se ptala, zda je vše v pořádku. A když se podívala z okna, začala také slzet,“ vysvětlila žena.

No visitors allowed for Chemo due to the virus but that didn’t stop Albert L. Conner! Thank you for all your continued love and support.

Zveřejnil(a) Kelly Harrell Conner dne Pondělí 30. března 2020

Čtěte také:

Zdroj: Kelly Conner, Facebook. Novinky.

Předchozí článekBelgická zoo sdílela rozkošné snímky: Orangutani se spřátelili s vydrami.
Další článekNa Trutnovsku vznikl provizorní „vejcomat“. Důvodem je i koronavirus.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno