Jeho manželka při něm stála v nejtěžších chvílích jeho života a byla mu oporou. Celé roky se do jeho manželky obouvají internetový trollové, malé celebritky, ale také lidé, kteří se označují za jeho fanoušky. Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith jsou spolu už přes 20 let a slavný herec sve milé neustále dokazuje, jak ji miluje.

Celá věc se má v tom, že anonymní diskutující, se pozastavují právě nad váhou Keely. Když se dvojice potkala, psal se rok 1994, oba byli štíhlí a fešní. Keely se po porodech dvou dětí změnila postava, stejně tak, jako miliónům žen po celém světě. Už se jí zkrátka nepodařilo vrátit do stejné formy. Ona to zřejmě neřeší, internet ano.

Po vzoru dnešních hollywoodských sexsymbolů a trendů, by vedle něj měla stát prsatice s dokonalou postavou. Hollywoodský fešák však nevynechá ani jednu příležitost, aby své polovičce vyznal své city a dal najevo, že jejich láska je ještě silnější. „Někteří lidé se jí už ptali, zda uvažuje operaci na snížení hmotnosti. Já však neskutečně miluji každou křivku na jejím těle. V mých očích je to ta nejkrásnější žena na celém světě, je to totiž máma našich dětí,“ řekl Pierce Brosnan. „Celé ty roky ji miluji proto, jaká je. V současnosti ji miluji ještě víc, protože je to skvělá máma našich dětí. Jsem na ni neskutečně pyšný a snažím se, abych byl hoden její lásky.“

Keely je jeho druhou manželkou. Jeho první žena Cassandra Harris zemřela v roce 1991 na rakovinu vaječníků. Manželé spolu byli 11 let. Po boji se stejnou diagnózou, ho opustila také dcera Charlotte, kterou si osvojil. Herec tak prožíval neskutečně těžké období.

„Věřte mi, nedívám se na pohár jako na poloplný a melancholický černý pes sedne občas i na mě.“ V náročném období herec bojoval s depresemi a snažil se znovu najít smysl života. Krátce na to poznal Keely, novinářku, spisovatelku a ženu, která v nejtěžších chvílích života byla po jeho boku.

Po čase se Pierce opět zamiloval, oženil se a manželům se postupně narodily dvě děti. „Velmi si vážím své rodiny, snažím se být dobrým tátou, protože já jsem nikdy mužský vzor ve svém životě neměl. Byla to veliká trhlina v mém životě, cítil jsem osamělost a musel jsem si vystačit pouze sám se sebou. Proto si tak vážím své rodiny, miluji Keely, protože je úžasná manželka a matka. Pozoroval jsem ji, jak za těch 27 lech kvete, jak náš společný život roste. Máme ještě hodně snů, které spolu chceme prožít,“ přiznal v červnu 2021.

Pierce si v posledních letech také založil účet na sociální sítí a zásobuje fanoušky společnými rodinnými snímky. Herec zanedlouho oslaví už krásných 70 let. „Když se na mě Keely podívá, zkrátka se mi roztřesou kolena,“ řekl Brosnan o své manželce. Manželství se vymyká všem hollywoodským standardům a jeho láska bourá všechny stereotypy o ženách.

Čtěte také:

Předchozí článekHolčičku s Downovým syndromem spolužáci šikanovali. Do školy ji doprovodil sám prezident
Další článekLékaři znovu porazili HIV. K léčbě ženy využili pupečníkovou krev

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno