Život je nevyzpytatelný. Své o tom ví i 40-letá Jocelynn James z Alabamy. Jocelynn byla kdysi drogově závislá. Patřila k nejhledanějším zločincům v Alabamě. Před deseti lety ji zachránil život policista Terrell Potter, který ji poslal za mříže. Po několika letech se ukázalo, jak důležitý moment to byl, pro ni i pro něj.

Ve vězení si uvědomila, že musí skončit s drogami.

Mezi lety 2007-2012 ji 16-krát zadrželi za krádeže a drogy. „Žila jsem skutečný zlý život, dělala jsem hodně zlých věcí, které jsem neměla. Byla jsem úplně ztracená osoba,“ řekla pro Fox 7 Austin.

Přiznala, že právě ve vězení nabrala sílu a rozhodla se své závislosti zbavit. Od té doby je zdravá. Dnes se věnuje pomoci ženám, které „sešly“ z cesty.

Jocelynn James was one of our first guest speakers when we started New Creations Celebrate Recovery over a year ago….

Zveřejnil(a) Chris Payne dne Pondělí 10. února 2020

Měl čekat roky.

Policista Terrell se minulý rok v listopadu dozvěděl, že jeho ledviny nepracují správně. Fungovaly mu dokonce jen na 5 procent. Doktoři mu navíc řekli, že čekací doba na novou ledvinu, je 7 až 8 let.

Terrell neztrácel naději a zveřejnil výzvu o pomoc na sociální síti. Nečekal, že jeho naděje žije jen tři kilometry od něj.

Když Jocelynn procházela příspěvky na sociální síti, uviděla Terrellovu prosbu o pomoc. „Položila jsem telefon a okamžitě jsem věděla, co musím udělat,“ vzpomínala.

Rozhodla se mu darovat svoji ledvinu.

„Je neuvěřitelné, že měla vůli to udělat,“ dodal dojatý policista.

Jocelynn postoupila všechny potřebné testy. Ukázalo se, že je vhodná dárkyně. Lékaři dokonce řekli, že ještě neviděli lepší shodu na transplantaci. Operace se následně povedla. Terrell tvrdí, že ledvina funguje skvěle.

Mezi oběma se tak vytvořilo další silné pouto. Terrell považuje Jocelynn za svoji druhou dceru. „Vytvořil se mezi námi vztah a pouto, které může trvat navždy. Není o tom pochyb,“ vyznal se Terrell.

Jocelynn tak v Terrellovi našla tatínka, který jí v životě chyběl.  

Foto: Facebook/Jocelynn James

Už jste četli?

Zdroj: Dobré noviny, Fox 7 Austin.

Předchozí článekU Sydney pozorovali plejtváka obrovského, potřetí za posledních 100 let
Další článekJejí žal sledoval celý svět. Kosatka, která 17 dní oplakávala své mrtvé mládě, se znovu stala matkou

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno