Hrdinkou se stala minulý týden policistka v hlavním městě Mexika, když se rozhodla vlastním tělem zastavit tři lupiče unikající na motorce. Spolu s nimi byl na místě zatčen i čtvrtý podezřelý.

Skupinka lupičů z Města Mexika si minulý týden v pátek vybrala za cíl 25letou ženu. Vyhrožovali jí nožem a krátce nato ji okradli. Z místa činu se pak tři muži snažili relativně vysokou rychlostí prchnout na motocyklu.

Volání o pomoc ovšem zaslechla policistka ve službě, která se nacházela opodál, a když kolem ní lupiči projížděli, postavila se jim do cesty. Výsledkem byla kolize, která ženu odhodila několik metrů daleko a po níž tři lupiči zůstali ležet na ulici.
Brzy na místo dorazili i další policisté, kteří zatkli nejen tři muže z motorky, ale také čtvrtého podezřelého, jenž se nacházel poblíž.

Odvážná policistka se však jejich eskorty nezúčastnila. V sanitce totiž zamířila do nemocnice, protože si z děsivého incidentu odnesla několik zranění. Ta však naštěstí nebyla příliš vážná, agentura Reuters hovoří o pohmožděninách na hlavě a na koleni.

Čtěte také:

Zdroj: Michael Mlynář, Novinky.

Předchozí článekV 92 letech poprvé do školy. Indická prababička si splnila sen, naučila se číst a psát
Další článekPeťa trpí nevyléčitelnou nemocí srdce, přesto pomáhá dětem v nemocnici! Ukazuje jim, jak probíhá zavedení a ošetření PICC katetru

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno