Užívali si společné chvíle, radovali se a chodili spolu na různé výlety. Jenže krátce po třetích narozeninách jejich malé holčičce diagnostikovali leukémii.

Adelaide Stanley chodila s rodiči téměř každou neděli do své oblíbené restaurace JWilson´s na oběd. Jenže v posledních měsících zná rodina pouze jedinou cestu. Holčička po chemoterapiích nemůže chodit do společnosti. „Chodili jsme jen domů a do nemocnice,“ řekla maminka Vanlam Nguyen. Adelaide má oslabený imunitní systém a tak nemůže být ve společnosti větších skupin lidí. Když rodina projížděla kolem oblíbeného místa, měla Adelaide velké přání. Jít se svojí rodinou do své oblíbené restaurace na oběd. „Když se budeš cítit líp, půjdeme,“ odpověděl malému děvčátku táta. 

Mamince bylo líto, že své dcerce přání nemůže splnit. Mezi řečí se o tom zmínila své nejlepší kamarádce. Ta neváhala ani minutu a kontaktovala majitele restaurace. Ten vymyslel pro malou holčičku velké překvapení.

Foto: Facebook – Vanlam Nguyen

Všichni zaměstnanci dali hlavy dohromady a připravili pro Adelaide nezapomenutelný den. Vyzdobili celou restauraci a pro rodinu otevřeli o hodinu dřív. Celou dobu se všichni starali jen o překvapenou Adelaide s rodiči. „Když jsem chtěla zaplatit, řekli mi, že nemusím. Neumím ani vysvětlit, jak je to pro nás vše důležité. Adelaide přišla na jiné myšlenky. Radovali jsme se tak, jako za starších časů. Byli jsme zase ta obyčejná rodina na obědě. Děkujeme,“ řekla dojatá maminka Valma.

Úvodní foto: CNN.

Předchozí článekHerecká legenda Kirk Douglas věnoval všechen svůj majetek charitě.
Další článekStaňte se Superhrdiny! Středoškolský projekt motivuje a zachraňuje životy.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno