Australský farmář Ben Jackson se nemohl kvůli přísným pandemickým restrikcím rozloučit se svou tetou, která prohrála boj s rakovinou. Rozhodl se jí proto vzdát hold na vlastní pastvině, kde vysypal krmivo pro ovce ve tvaru srdce. Když se stádo ke žrádlu seběhlo, vytvořilo živý obrazec.

Když Jacksonova teta po dvou letech prohrávala boj s rakovinou, dělilo je od sebe 400 kilometrů a hranice australských států Nový Jižní Wales a Queensland. Kvůli přísným restrikcím nemohl farmář dorazit na její pohřeb ve městě Brisbane.

,,Nebyla možnost ji navštívit, pozdravit, nebo se dostavit na pohřeb,“ řekl farmář pro web BBC. ,,Cítil jsem se proto bezmocný a bezradný, nevěděl jsem, co si počít,“ přiznal. 

Protože se ale chystal nakrmit své ovce, napadlo ho udělat na pastvině z krmiva obrovské srdce tak, aby se na něj stádo, až jej vypustí, seběhlo a vytvořilo velký živý obrazec. Několikrát rozsypal krmení do nerovnoměrného tvaru, ale po několika úpravách se mu vydařilo srdce, které nechal ovce sežrat. 

Celou scénu natočil na dron a video rozeslal před pohřbem svým příbuzným. Rodina video na pohřbu pustila a jako podkres zvolila oblíbenou skladbu zesnulé Bridge over Troubled Water dua Simon & Garfunkel. 

Video pro farmářovu tetu se ve velkém sdílí na sociálních sítích a dostalo se dokonce na několik australských televizních stanic. ,,Byla by moc pyšná, kdyby viděla, kolika lidem vykouzlilo úsměv na tváři srdce, které jsem pro ni udělal,“ myslí si. 

Čtěte také:

Zdroj: Aktuálně.

Předchozí článekVčelám z úlů rozmístěných na střechách městských budov v Plzni se letos daří
Další článekFirma Nike dala zaměstnancům týden placeného volna. Chce, aby byli v duševní pohodě

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno