Příběhů o šikaně slýcháváme hodně, jsou bohužel časté. A nekončí většinou hezky, žádným přátelstvím…natož manželstvím. Jenže v tomto případě je to zcela jinak! Manželstvím to totiž skončilo. Ale vraťme na začátek příběhu mladých manželů, jejichž příběh připomíná hollywodské bijáky.

Dvacetiletá Laura si na střední škole prošla peklem. A to ze strany spolužáků, kteří ji pomlouvali a posmívali se jí na každém kroku. Největší děsivou můrou pro ni byl o rok starší spolužák Lucas. Ten se, společně se svojí partou, dívce několik měsíců vysmíval, dělal jí naschvály a dokonce dívku každý den natáčel na chodbách. Aby toho nebylo málo, tak Lucas se svými kumpány, vymysleli pro dívku ohavnou přezdívku. Linda. Na tom jméně by nebylo samozřejmě nic špatného, kdyby Linda nebyla postava animovaného filmu Bob´s Burgers, která je dosti při těle a Laura ji opravdu nemá ráda.

Jenže jak se později ukázalo, Lucas se zřejmě jen poněkud nešikovně snažil získat pozornost dívky, do které se zahleděl. Hodně nešikovně. „Když jsi tak mladý, myslíš si, že takové věci jsou legrační. A samozřejmě nám to s přáteli přišlo vtipné. Nikdy jsem si nemyslel, že vypadá jako ta kreslená postavička, moji přátelé a já jsme právě vymýšleli postavy, ke kterým bychom Lauren a všechny její přátele přirovnali, šlo o vtip, který nakonec zašel trochu moc daleko. V tuhle chvíli si myslím, že jsem ji škádlil, protože to byl takový mix emocí, líbila se mi a dělali to i moji přátelé. Svým způsobem to byl tlak vrstevníků,“ odůvodnil Lucas své nepříjemné provokování v jednom z rozhovorů.

Foto: Instagram Lauren Enslow

A jak to bylo dál?              

Do vztahu Lauren a Lucase zasáhl doslova osud. Vztah mezi nimi totiž změnila drobná autonehoda. Do auta, ve kterém jela Lauren se svojí sestrou a maminkou, nabouralo zezadu auto další. A Lucas byl poblíž míst nehody.  „Lucase jsme zahlédli na parkovišti a moje sestra z legrace stáhla okno a zavolala jeho jméno. O několik sekund později jsme měli autonehodu. Nikdo nebyl vážně zraněn, ale auta byla zmačkaná. Zeptal se, jestli jsem v pořádku. Bylo vidět, že mu na tom záleží. Pomohlo mi to začít ho mít znovu ráda,“  vzpomínala Lauren.

Foto: Instagram Lauren Enslow

Po téhle události se stali z Lucase a Lauren přátelé. A do jejich vztahu se vložili další kamarádi. Jeden takový zorganizoval dvojité rande a právě to bylo dalším zlomem. V roce 2018 tak spolu začali bývalí spolužáci randit. Jejich okolí mělo na vztah svůj názor, především kvůli Lucasovi a jeho chování na střední škole. Jenže Lauren měla jasno.

A bylo vymalováno.

Po čtyřech letech navíc přišla žádost o roku. A tak se koncem roku 2022 Lauren a Lucas vzali. Lauren se už přes středoškolské škádlení od svého manžela přenesla, a ten na adresu své novomanželky nešetří lichotkami. „Lauren je úžasná a nemohl jsem si přát lepšího člověka, s nímž bych mohl prožít zbytek svého života. Chci s ní založit rodinu. Jsem nadšený, že si postavíme dům, a budu sledovat, jak se plní zbytek našich snů,“ prozradil jejich šťastné plány do budoucna.

Foto: Instagram Lauren Enslow
Foto: Instagram Lauren Enslow
Foto: Instagram Lauren EnslowČtěte také:

Zdroj: Blesk příběhy.

Předchozí článekNení to kluk! V americké rodině se po 138 letech narodila první holčička
Další článekV Brně vzniká non-stop dispečink se sanitkami pro domácí zvířata

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno