Mladík na sobě tvrdě pracoval každý den, aby se jeho adoptivní rodiče měli lépe.

Mladý pár z Filipín neměl zrovna jednoduchý život. Nanay a Tatay neměli hory peněz, proto si vážili každé maličkosti. I přesto se rozhodli, že pomohou dítěti, které nemělo tolik štěstí. Adoptovali syna a snažili se mu dát všechno.

Poslední den v jejich starém bytě.  Foto: Facebook – Jayvee Lazaro Badile II

Toho si byl Jayvee Lazaro vědom. Vážil si jejich starostlivosti, péče a lásky. Měl všechno. Postupem let se vypracoval tak, že dnes je z něj úspěšný muž a svým rodičům se odvděčil krásným způsobem.

Slíbil jim, že jim zabezpečí lepší život.

A jak řekl, tak taky udělal. Každý den na sobě tvrdě pracoval. „Když si mě moji rodiče adoptovali, nežili nejlepší život. Nanay byla prodavačka a Tatay vrátný. Přesto mi dali všechno….teď mám šanci jim to vrátit. Udělám všechno proto, aby mohli žít svůj sen,“ řekl Jayvee novinářům.

Ikdyž to pro něj nebylo jednoduché, tak našetřil peníze na to, aby jim postavil dům.

Štastná rodina v novém domově!  Foto: Facebook – Jayvee Lazaro Badile II

Ale to neznamená, že své rodiče zabezpečí materiálně a tím to skončí. Moc dobře ví, kdo mu tenkrát dal domov. Své rodiče navic bere na výlety po celém světě a dává jim tak to nejcennější, co má. Vlastní čas.

Nový dům.  Foto: Facebook – Jayvee Lazaro Badile II

Fotografie publikoval na sociální sítí a jeho kamarádi sdíleli jeho životní příběh, který hodně lidí chytil za srdce. Všichni obdivují jeho vytrvalost a vděčnost.

Předchozí článekLinda dokazuje, že věk je pouze číslo. Téměř v 70 letech začala cestovat a blogovat. Lidé si ji zamilovali.
Další článekV New Yorku dostanou pokutu podniky,kde se nebude dát platit hotovostí.„Každý má na to právo,“volají lidé.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno