Život dokáže být pěkně zamotaný. Rob se tomu rozhodl čelit a udělat z nevýhody výhodu.

A jak řekl, tak udělal. Rob si nakonec získal srdce milionů děti.

Rob Kenney z Washington ví, jaké je vyrůstat bez otce. Proto přišel s nápadem, jak alespoň trochu pomoci dnešním dětem vyrůstajícím v rodinách bez táty. Bez mužského vzoru.

Rob Kenney chce svými příspěvky na YouTube vyplnit prázdnotu, kterou pocítí dítě bez otce pokaždé, když potřebuje naučit něco, v čem mu matka nedokáže pomoct – například výměna oleje v autě nebo třeba správné holení vousů. 

Jeho kanál se tak jmenuje „Tati, jak na to?“. Rob si klade za cíl provést děti tím, co by s nimi normálně dělal jejich táta. Byl spuštěn teprve před dvěma měsíci a už má více než dva miliony odběratelů. Dědi se na Roba mohou obrátit, kdykoliv jsou v koncích. Díky jeho návodům opraví třeba i ucpaný dřez.  

 „Nezačal jsem to dělat pro peníze. Kanál jsem založil jednoduše proto, že by to mohlo pár lidem pomoct. A prosím, nemyslete si, že videa cílí jen na mladé muže, jsou pro každého, kdo má pocit, že se potřebuje něco naučit, a nemá nikoho, kdo by mu s tím pomohl,“ vzkazuje Rob svým sledujícím.

Peníze

Veškeré vydělané peníze daruje Rob potřebným. Podpoří různé charitativní organizace.

Mnohé sledující dojímají laskavá slova, která Rob ve svých videích běžně říká. Věty jako „Mám vás rád“ a „Jsem na vás hrdý“ se někdy silně dotknou i dospělých odběratelů. Každé video začíná Kenney nadšeným „Nazdar děti!“

„Tenhle muž si zaslouží cenu za nejlepšího tátu na internetu,“ napsala žena. Rob nepotřebuje ceny a slávu, chce jen podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují.

Čtěte také:

Předchozí článekÚžasné! V Kodani vítězí cyklisté. Jízdních kol je víc než automobilů.
Další článekUž žádný dovoz do Česka! Co tady vypěstují, to bude v kyticích. Farma váže jen ze svého kvítí

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno