Nikdy není pozdě na to, aby člověk změnil svůj život k lepšímu – bez ohledu na věk. Tím se řídí i 73 letá Joan McDonald a je toho zároveň i živoucím příkladem. Před třemi lety začala mít vážné zdravotní problémy a lékaři kroutili hlavou. Díky aktivnímu životu se Joan podařilo něco neuvěřitelného. Uzdravila se a lékaři kroutí hlavou podruhé.

A za vším stojí změna životního stylu!

Fantastická proměna udělala z Joan usměvavou bábinku, která ve svém věku miluje život.

Před třemi leky se Joan obrátil život vzhůru nohama. Lékaři jí předepsali horu léků a žena začala pomalu “odcházet“. Její dcera, která je instruktorkou jógy, se na to už nemohla dívat. Promluvila mamince do duše, aby se zamyslela nad svým životním stylem. Také jí navrhla, aby se přihlásila do programu pro ženy, které chtějí cvičit. Joan souhlasila a její život nabral úplně nový směr.

Naučila jsem se používat internet na různá cvičení, nastavila jsem si jídelníček a dokonce chodím do fitka. Řeknu Vám, že to nebylo jednoduché, kolikrát jsem bolestí i plakala. Ale nikdy jsem to nevzdala. Smířila jsem se s tím, že změna přijde pomaleji. Každý den jsem na sobě pracovala. Fyzicky i psychicky,“ napsala Joan.

Foto: Instagram/trainwithjoan

Největší změna byla, že se Joan začala znovu cítit dobře ve své kůži. „Chtěla jsem uzdravit své nemocné tělo. Proto jsem se začala znovu hýbat,“ řekla Joan.

A víte co?

Dnes už nebere žádné léky a v 73 letech má lepší životní styl. Cvičí, zdravě jí a chodí na procházky! Zhubla 28 kilogramů a chce pokračovat v aktivním životě.

„Cítím se perfektně. Moc si svůj život užívám,“ dodala Joan.

Foto: Instagram/trainwithjoan
Foto: Instagram/trainwithjoan
Předchozí článekAlexej, Alex, Amélia a Riško mají novou naději na život. Premiér podepsal výjimku na podání léku pro děti s SMA.
Další článekVítězství! Dlouhodobý odpor lidí má význam, ropná společnost skončila s těžbou.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno