Láska zkrátka nezná žádné překážky. Téměř 27 leté učitelce Chloe se vždy líbili vysocí muži. Vše se změnilo, když potkala Jamese. Ten má totiž jen 109 centrů a je tedy o celých 57 centimetrů menší, než Chloe. Jeho nízký vzrůst způsobila genetická porucha, která ovlivňuje vývoj kostí a chrupavek.

James nikdy nevěřil, že by mohl najít partnerku, která by ho skutečně milovala. „Musím upřímně říct, že jsem měla obavy, jak budou lidé reagovat,“ řekla Chloe. Oba pocházejí ze stejného města a seznámil je společný kamarád. Chloe se okamžitě zamilovala.

Sice chvíli trvalo, než se společně přenesli přes všechny obavy z toho, co by mohl jejich vztah u ostatních lidí vzbuzovat, ale nakonec se přece jen dali dohromady. „Celý život jsem chtěl takový, jako všichni ostatní. Chtěl jsem svůj život prožít ve velké stylu, ale v malém těle,“ říká James. „Někdy je to zkrátka náročné, ale dokážu všechno udělat jiným způsobem,“ dodává James.

Svatba byla před pěti lety a pár má spolu dvouletou holčičku. To, že takový výškový rozdíl se mezi manželi jen tak nevidí dokazuje i fakt, že se dostali do Guinessovy knihy rekordů.Kniha zaznamenává rekord mezi manželskými dvojicemi a vyšší musí být žena.

Couple with world's biggest height difference say huge gap doesn't bother  them - Mirror Online
Foto: The Mirror.
Pantomime dwarf joins presenting team on BBC One's Songs Of Praise - Daily  Star
Foto: Daily Star.

Čtěte také:

Zdroj: Dobré noviny.

Předchozí článekKonec jednorázových plastů na Novém Zélandu. Země se chce do roku 2025 zbavit plastového odpadu
Další článekSedmdesátiletý želví samec Hugo konečně našel družku – jedenadvacetiletou Estrellu

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno