Není to oslava výročí, jako z pohádky. Přesto se manželé oslavy dočkali, byli spolu.

Manželé se nakazili koronavirem a byli společně hospitalizování ve městě Fermo. Jejich stav si vyžádal pobyt na jednotce intenzivní péče. Zdravotníci se ovšem dozvěděli, že pár má oslavit padesátileté výročí svatby. A domluvili se, že manželům dopřejí alespoň krátkou oslavu.

A jak řekli, tak udělali.

„Sandra brečela. Ne kvůli sobě, ale měla strach o manžela. On mi zase povídal, jak moc svoji ženu miluje i po padesáti letech. Když jsem se pak dozvěděla, že mají zrovna slavit výročí, musela jsem uspořádat malou oslavu,“ řekla sestra Roberta Ferrettiová.

Oslava trvala sice deset minut. Oba manželé měli možnost se držet za ruce a užít si společnou chvilku i s personálem nemocnice, který jim částečně nahrazoval hosty

„Připravili jsme jim malý dort, dali jsme jejich postele k sobě, aby se mohli držet za ruce a předat si vzájemně sílu,“ uvedla Ferrettiová.

Šťastný konec.

A zdá se, že příběh bude mít dobrý konec.Pár byl podle serveru Daily Mail s odvoláním na lokální média propuštěn z jednotky intenzivní péče a jejich stav se zlepšil. Děti oslavenců dojatě děkovali i personálu nemocnice. „Naši rodiče jsou ještě takový ten staromódní pár. To už se dnes jen tak nevidí. Všem moc děkujeme, byl to krásný dárek,“ dodaly děti manželů.

Čtěte také:

Zdroj: Daily Mail, Novinky.

Předchozí článekNa Trutnovsku vznikl provizorní „vejcomat“. Důvodem je i koronavirus.
Další článekSocha Krista Spasitele v Riu se na Velikonoce změnila. Povzbudila zdravotníky po celém světě.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno