Katie Page vždy chtěla pomáhat dětem, které to už v dětství neměly jednoduché. V roce 2017 si adoptovala syna, kterému dala jméno Grayson. Následně si adoptovala dcerku Hannah. Pak zjistila, že mají stejnou biologickou matku a koncem června přišla další nečekaná zpráva, uvádí portál People.

View this post on Instagram

Oh my! I think my followers just tripled in a matter of days 😱. I don’t even know if I have done an introduction ever on my account, but it seems appropriate with so many new amazing people following our journey. 💕 I’m Katie, a single mom who trust God and took a leap of faith… and somehow ended up with a miracle I never could have dreamed in my wildest dreams. I am SO blessed to be the mom to Grayson (2.5 yo) and Hannah (1.5 yo) and two fur babies Henry and Heidi. And I pray to add their brother Jackson (5 mo) to the family this year. I work in the construction industry helping to building hospitals and other commercial buildings. I love DIY home projects and lately figured out how to sew… so on an adventure to make cute things for my babies and the home. I am originally from Alabama, but I have called Colorado home for 10 years. I miss the beaches of the Florida panhandle, but I also love the mountains. Chocolate is my biggest addiction 😋. I do not go a day without it! My favorite color is white ☁️ I have no idea what else to tell you about me… but feel free to ask if I didn’t share enough! Thank you SO much for following us on this crazy adventure ❤️ #fostercare #singlefostermom #thisisfostercare #chooselove #momlife #fosterlove #fostertoadopt #adoption #mightymamasbyadoption #adoptionrocks #fostermama #fostering #fosterbaby #thisisus #fostercareis #itsworthit

A post shared by Katie Page | Wood + Grace (@woodandgraceblog) on

Jak to všechno začalo?

Katie byla v registru několik měsíců. V roce 2016 jí z nemocnice zavolali, že je tam chlapeček, kterého matka opustila jen pár hodin po porodu. Zdravotní záznamy opuštěného chlapečka odhalily smutnou pravdu. Jeho biologická matka užívala celé těhotenství drogy. Ale ani to Katie nedoradilo. Téměř rok měla chlapečka v pěstounské péči. Koncem května 2017 si Graysona adoptovala. Rozhodla se mu věnovat nejen svůj čas, ale i mateřskou lásku.

O necelé dva týdny později se Katie dozvěděla, že je v nemocnici děvčátko, které nutně potřebovalo nouzové umístění. Rozhodla se, že ji přijme do pěstounské péče. Na začátku si myslela, že dětí mají různé biologické matky, jejich příjmení totiž nebyla stejná. Nikdo tak neměl podezření, že děti jsou sourozenci.

Jenže Katie si všimla, že se děti začínají podobat. Přesto nikdo nevěřil, že by mohlo jít o takovou shodu náhod. Po testech DNA však bylo jasno, děti jsou sourozenci. Katie proto nemohla jinak, v prosinci 2018 holčičku adoptovala a dala jí krásné jméno, Hannah.

Tím však příběh ještě nekončí.

Katie se dozvěděla, že obě děti mají dalšího biologického bratra. Jmenuje se Jackson, má jeden rok a jeho matka opět dala úřadům falešné údaje.

Ani sekundu proto neváhala a vzala si i jeho do pěstounské péče. Koncem června se i on stal oficiálním členem velké rodiny.

Adoptivní ceremoniál byla velká sláva. Pozváno bylo třicet lidí. Děti mají ještě další dva biologické sourozence. Ti už jsou starší a mají své adoptivní rodiče.

Minulý měsíc se celá rodina sešla na Floridě. „Tohle byl můj obrovský sen. Vidět všechny děti pohromadě. Moje srdce je přeplněné láskou. Teď znám celou rodinu,“ napsala Katie.

Hrda adoptivní maminka se podělila o své další pocity. „To jsou ony, naše děti. Tyto děti mají nejkrásnější duše a to, že je vidím spolu, mi zahřívá moje srdce způsobem, na který nikdy nezapomenu,“ dodala.

Katie je nesmírně šťastná a vděčná za Graysona, Hannah a Jacksona. Na sociálních sítích pravidelně publikuje fotografe, které neskutečně dojímají.

Zdroj: People, Wood and Grace

.

Předchozí článekPotápěč nerozuměl, co od něj tuleň chce. Když natáhl ruku, stala se ta nejvtipnější věc
Další článekSvalová dystrofie připoutala Katiu na vozíček. Malá umělkyně kreslí přímo v posteli. Svět si ji zamiloval

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno