Na Twitteru se objevilo video, ve kterém žena platí nákupy všech ostatních zákazníků. Tvrdí totiž, že se stala výherkyní ve sportce a může si to dovolit. Ve skutečnosti žena žádnou sportku nevyhrála, jednalo se totiž o slavnou umělkyni.

Zdroj: Twitter@mexican_locaaa

Obchodní řetězec Wallmart v Kalifornii zažil vzácnou situaci. V den Díkuvzdání jim žena, která se vydávala za výherkyni v loterii, zaplatila celý nákup. Ve skutečnosti o žádnou výherkyni nešlo. Jen umělkyni zkrátka nikdo nepoznal. Na veřejnosti se totiž většinou ukazuje pouze v klobouku, nebo v paruce.

Zdroj: Twitter@mexican_locaaa

Šlo o světoznámou zpěvačku Siu, kterou milují lidé po celém světě. Na Twitteru se objevilo video, kde zpěvačka chodí mezi pokladnami a ptá se, komu ještě může zaplatit nákup. Adri Buckles, která jako první video zveřejnila, se zpěvačce omluvila, protože tím prozradila její identitu. Chtěla však za toto krásné gesto veřejně poděkovat. Ozvali se dokonce další zákazníci, kteří potvrdili, že jim Sia opravdu zaplatila celý nákup. Video už vidělo několik miliónu lidí a dále se šíří.

Nakonec se ukázalo, že Sia radost rozdávala i v jiných obchodech. Vždy se vydávala za výherkyni Lota, proto chtěla ostatním pomoci. Jen málokdo si všiml, že jde o světově uznávanou umělkyni.

Sia tak ukázala, že radost umí rozdávat nejen písničkami ve vyprodaných koncertních halách, ale usměv dokáže vykouzlit i v obyčejném obchodě.

ZDroj: elsie@elsiehurtadooÚvodní foto:Twitter@mexican_locaaa

Předchozí článekEXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Práce s nejchudšími dětmi jim převrátila osobní hodnoty. „Otevřely nám oči a srdce.“
Další článekPřelomový objev. Díky nové metodě lékaři snadněji odhalí rakovinu.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno