Svatba má být nejkrásnějším dnem v životě každé nevěsty. Krásné svatební šaty, líčení, květiny, nádherná výzdoba a hlavně rodina. Přece jen je tam pro nevěstu ještě někdo mnohem důležitější. Ženich. Většina obřadů proběhne krásně, plynule. Jenže jedné nevěstě v Portugalsku se málem zastavilo srdce.

V tom nejdůležitějším okamžiku, když si snoubenci říkají své sliby na celý život, totiž ženich najednou přerušil celou svatbu. Jefferson řekl Jessice, že ji skutečně miluje, ale musí se přiznat, že jeho srdce patří ještě jiné, velmi speciální ženě, která se také nachází v místnosti.

Všichni mlčeli a v největším šoku byla samozřejmě nevěsta Jessica. Jeffesron se totiž otočil směrem k Giovanne. Osmileté děvčátko je dcerkou Jess, která ji má z předchozího vztahu. Jessica vždy myslela na to, že nehledá partnera pouze pro sebe, ale také otce pro Giovannu.

A našla ho. Před očima všech si klekl na koleno a malému děvčátku řekl: „ Kdybych mohl Boha o něco požádat, přál bych si, aby si byla moje dcera. Byl bych nejpyšnějším tátou na světě, že mám takovou krásnou a inteligentní holčičku, jako jsi TY. Slibuju Ti lásku, moji lásku, vždy se o Tebe postarám, vždy Tě budu ochraňovat a nedovolím, aby se Ti něco zlého stalo.“

Foto: reprofoto YouTube

Rozplakali se všichni. Dokonce i malá Giovanna a maminka Jess. Ta si pravděpodobně naplno uvědomila, že Jeff je ten pravý. Manželství je vnímáno jako něco, co probíhá mezi dvěma dospělými lidmi. Ve skutečnosti je to ještě mnohem víc. Vytváří základ pro novou rodinu.

Čtěte také:

Předchozí článekKdo Vás ráno budí? Vlaštovka nebo sýkorka? Tyto hodiny Vám ukáží, kdy přesně ptáčci štěbetají
Další článekFinští vědci vytvořili protein, který může plně nahradit palmový olej a zamezit tak drancování deštných pralesů

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno