Není výjimkou, ze dne na den přišla o práci, o veškerá domluvená vystoupení. Jednatřicetiletá operní zpěvačka Joanna Harriesová si ovšem nestěžovala a rozhodla se přijmout novou roli. Začala pracovat v místním supermarketu, který se stejně jako ostatní obchody, potýká s nedostatkem pracovních sil.

Talentovaná mezzosopranistka tak každý den obléká pracovní vestu a doplňuje zboží v supermarketu ve čtvrti Rotherhithe v jihovýchodním Londýně, kde bydlí.

Stejně jako každému jinému hudebníkovi, všechna moje práce, kterou jsem měla naplánovanou, byla zrušena v podstatě až do konce července,“ uvedla Harriesová v rozhovoru. Obchody s potravinami nabírají nové zaměstnance a tak se Harriesová rozhodla nastoupit do jednoho ze supermarketů.

„Je to něco, čím můžu být užitečná a produktivní a taky je to něco, čím se můžu zaměstnat,“ uvedla Harriesová.

„Oznamuji, že mou příští rolí bude… doplňování regálů v supermarketu. Není to úplně Její pastorkyňa, Rigoletto či Příhody lišky Bystroušky, kde jsem měla v následujících měsících účinkovat, ale lidé potřebují jídlo,“ napsala mezzosopranistka. „A nepanikařte, jídla je dost,“ dodala.

Čtěte také:

Úvodní foto: thetimes.co.uk

Předchozí článekVítězství! Soud se postavil na stranu domorodců v Dakotě, Donald Trump musí ustoupit!
Další článekTisíce karet se vrací do svého hnízda. „Jejich hlavní predátoři jsou v karanténě.“

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno