Sobota 13. dubna 2024

Berte život s Nadhledem.info

Ať už vstáváte brzy, pozdě, levou nebo pravou nohou, rozčepýření, hlavou či zadkem napřed, VSTÁVEJTE s námi. S Nadhledem. Každé ráno začněte dobrou zprávou z domova nebo ze světa a s pocitem, že na světě je pořád ještě dobře.

Nadhled.info je zpravodajství, které vnáší rovnováhu do negativních zpráv v Česku. Stručně řečeno, píši nejvíc pozitivních zpráv.

Nejen to.

Negativní zprávy sice hýbou světem, ale na každou zprávu se lze dívat i s Nadhledem.

Média by měla lidem také sloužit. Měla by nás informovat, vzdělávat a bavit. Předmětem novinářů by neměla být honička za senzacemi a šokem pomocí negativních zpráv.

Nadhled je místo, ve kterém na Vás nebudou útočit reklamy a předplatné. Ale k tomu Vás a Vaši pomoc budeme potřebovat.

Zaujal Vás náš projekt?

Vážíme si jakékoliv podpory a především moc děkujeme za Váš zájem.

Finance na provoz Nadhledu jsou především z darů lidí, kterým leží na srdci nálada ve společnosti. Čtenářům, kteří si uvědomují, jaký obrovský vliv mají média a těm, kteří do médií chtějí vnést rovnováhu, úsměv a dobré zprávy.

Podpořit nás můžete jakýmkoliv darem na náš účet. Jsme vděčni za jakoukoliv Vaši pomoc.

Číslo účtu: 181367943/0600

Pro více informací mě prosím kontaktuje: monika@nadhled.info

Chcete psát s námi? Máte příběh, o který se chcete s ostatními podělit? Přidejte se k nám.

Kdo za tím stojí?

Já: Monika Benešová a tohle je můj příběh.

Rok 2017

Možná mě znáte jako milovnici utopenců, slivovice a taky hikerku. Holku z Vysočiny, která šla pěšky z Mexika až do Kanady. 4300 kilometrů, sama, pěšky, s obrovským batohem a odhodláním se z toho neposrat. Zabalila si make-up, řasenku, krém proti vráskám, rtěnku, slivovici a vyrazila!

Moje Pacifická Hřebenovka.

Za 156 dní sama v divočině…jsem se probudila s tarantulí na obličeji, šla sněhovou bouřku, omrzla, chtěla si odvézt domů medvěda a nakonec se i postavila pumě.

Nešla jsem vlastně tak docela sama, společnost mi dělala Crohnova nemoc, celiakie, alergie na mléko, sóju i oříšky. V listopadu roku 2017 jsem přes to všechno došla do cíle.

To byla ta chvíle, kdy jsem nastoupila na svoji životní cestu k Nadhledu. Sama nad sebou i nad svým životem. Přestala jsem si hrát na velkou novinářku a z Prahy se odstěhovala se na Vysočinu. Přestala jsem psát jen samé negativní zprávy a rozhodla se pro změnu.

V lednu 2019 vznikla knížka Moje Pacifická Hřebenovka.
V  lednu 2020 vznikl ON. Nadhled.info.

Staňte se našimi fanoušky

1,459FanoušciTo se mi líbí
211SledujícíSledovat
14SledujícíSledovat

Populární příspěvky

Nejnovější příspěvky