Skvělý zpěvák, fešák a dobrý chlap? Jon Bon Jovi je důkazem, že to všechno jde skloubit v jednom, 1,75 vysokém těle.

Zpěvák už otevřel tři restaurace, kde se lidé v nouzi mohou zdarma najíst. Organizace s názvem Soul Kitchen, které je umělec ředitelem, dodnes vydali přes 100 tisíc jídel. V těchto restauracích jídla nemají stanovenou cenu, je pouze na hostovi, zda zaplatí. Ani v těžkých dobách zpěvák nezapomněl na ty, kteří pomoc potřebují. Stále chodí do restaurace, umývá nádobí a vydává jídlo lidem bez domova.

„Naším posláním je přinést pozitivní změny a pomáhat lidem bez domova. Naše jídla nemají stanovenou cenu. Pokud je někdo v nouzi, je vítaný a může nám na oplátku pomoci v kuchyni, nebo v naší zahrádce,“ řekl zpěvák. S manželkou dokonce založili organizaci, která poskytuje veteránům střechu nad hlavou. Také otevřeli centra, která pomáhají mladým svobodným maminkám, aby se uměly postarat o své dítě.

V době, kdy nemůže vystupovat s kapelou, tak pomáhá tam, kde je třeba.

Zpěvák na své sociální zveřejnil fotku, kde umývá nádobí ve své restauraci. „Když nemůžeš dělat to, čemu se věnuješ, dělej to, co můžeš.“

View this post on Instagram

If you can't do what you do… do what you can.

A post shared by Jon Bon Jovi (@jonbonjovi) on

Bon Jovi na svém Instagramu zveřejnil příspěvek, ve kterém prosím lidi, aby mu napsali, jak přežívají toto náročné období po dobu koronaviru. Sám začal zpívat písničky, které napsal a vyzval fanoušky, aby společně vymýšleli další slova. „Prožíváme těžké časy, ale nezapomeňte na to, že jsme v tom spolu. Dal jsem dohromady slova písničky, pomozte mi ji prosím dokončit,“ napsal Jon Bon Jovi.

Čtěte také:

Zdroj: Dobré noviny.

Předchozí článekTaké Dagmar Havlová šije roušky. Rozdává je zadarmo zdravotníkům.
Další článekMapování šelem potvrdil výskyt vlků a rysů. V Beskydech pravděpodobně zimovali i medvědi.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno