Šíření koronaviru po celém světě způsobuje lidem různá omezení. Mezi nimi jsou i návštěvy starších členů rodiny. Právě senioři patří mezi ty nejzranitelnější.  

Bernard Johnson je 88-letý dědeček, který žije už půl roku v domově důchodců. Po vypuknutí epidemie tam zavedli přísná opatření. Seniory tam dočasně nesmí nikdo navštěvovat. Jenže Bernardova syna to neodradilo, právě naopak. Našel perfektní způsob, jak svého tatínka navštěvovat. „Nechci nikoho ohrozit. Kdyby se můj táta nakazil, pravděpodobně by ho to složilo,“ řekl syn Charlie pro Fox News.

A tak si našel svůj způsob.

Charlie chodí na parkoviště se stoličkou, kterou si vždy přisune k oknu tak, aby svého tatínka viděl. Mohou se tak vidět a slyšet zároveň. „Když jsem je uviděla takto komunikovat, vehnalo mi to slzy do očí. Musela jsem tento moment zachytit a podělit se o něj s Vámi,“ řekla ošetřovatelka , Sandy Hamilton.

Lidé po celém světě začali fotografii sdílet a komentovat. Patří k nejdojemnějším okamžikům.

My assisted living is on lockdown so he comes every day to see his dad and they talk through the phone, sweetest thing ever 💞 Consent was giving to post on social media.

Zveřejnil(a) Sandy Hamilton dne Neděle 15. března 2020
Předchozí článekKoně místo sekaček. Jasánek a Nil ekologicky „sečou“ už deset let trávu v Brně.
Další článekČesko má 6 vyléčených. Z nákazy koronavirem se uzdravil i šestiletý pacient.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno