Také svět legendárního Igráčka se proměnil a v době koronaviru vyfasoval roušku. Není to proto, aby šel s dobou a byl IN. Je to přesně naopak. Igráček jde příkladem a pomáhá.

Koronavirová doba zasáhla všechny. Živnostníky, společnosti, rodinné firmy. Výjimkou není ani společnost Efko-karton z Nového Veselí na Žďársku. Hrozilo propouštění zaměstnanců a finanční potíže. Jenže majitel rodinné firmy nechtěl propouštět, naopak. Chtěl pomoci, všem. Miroslav Kotík svolal schůzku a během pár dní vznikl nápad, který ohromil a má obrovský úspěch.

Legendární Igráček vyfasoval roušku. „Pracovníci tak vzdávají úctu a vyjadřují obdiv lidem, kteří jsou v boji s koronavirem v první linii. Tedy zdravotníkům, hasičům a policistům,“ vysvětluje majitel firmy Miroslav Kotík.

www.efko.cz

A nejen to.

Sám majitel přiznává, že ekonomická situace není jednoduchá. Přesto se společnost vydala jinou cestou. Darovala totiž 400 litrů dezinfekčního prostředku v hodnotě 80 tisíc korun, kterou rozdělí zdravotníkům v nemocnicích v Novém Městě na Moravě a Jihlavě.

Limitovanou edici Igráčka s rouškou můžete mít doma i VY. Navíc tím podpoříte dobrou věc. Kampaň s názvem “POMÁHEJ S IGRÁČKEM“ už jede na plné obrátky.

„Z každé prodané figurky z limitované edice „Pomáhej s Igráčkem“ věnujeme 15 Kč a z každé prodané stolní hry taktéž zařazené do tohoto projektu věnujeme 30 Kč na nákup důležitých ochranných pomůcek, které rozdělíme v součinnosti s Krajem Vysočina“ píší v projektu.

www.efko.cz

Pomoc na druhou. Společnosti hrozilo, že nebude mít práci. Hrozily existenční problémy. Limitovaná edice Igráčka s rouškou má ale obrovský úspěch. Projekt, který vznikl během pár dní, oslovil i Slovensko. „Pracujeme na tom, aby si i na Slovensku mohli lidé koupit tohoto unikátního Igráčka,“ uvádí společnost na svých webových stránkách.

Zaměstnanci tak mají práce dost a propouštět se nebude. Radují se všichni.

Kde můžete Igráčka zakoupit?

www.efko.cz

Předchozí článekMuž zdarma opravil přes 300 šicích strojů lidem z Mostu, kteří šijí roušky.
Další článekChebská vietnamská komunita věnovala 700 tisíc na boj s koronavirem!

1 komentář

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno