Po loňském úspěchu se Veletrhy Brno rozhodly ve spolupráci s firmou Kletch kino od 13. dubna znovu otevřít, a dopřát tak lidem kulturní zážitek i v době pandemie koronaviru.

Kvůli bezpečnosti platí v autokině na brněnském výstavišti přísná pravidla. „Ve vozidle mohou sedět pouze dvě osoby či jedna domácnost. V případě, že se v autě budou nacházet osoby z různých domácností, musí mít zakryté dýchací cesty dle aktuálních nařízení,“ uvedl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek. V době představení hosté nesmí opustit své auto ani otevírat dveře či okýnka. Při vjezdu do areálu si však návštěvníci mohou zakoupit balené občerstvení formou drive-in.

Organizátoři do programu zařadili filmy, které kvůli pandemii přišly o velkou část vysílacího času. Kino tak uvede například snímek Šarlatán nebo Téměř dokonalá tajemství. Nebudou však chybět ani staré filmové klasiky, jako je Pomáda či Pulp fiction: Historky z podsvětí. Vstupenky si mohou zájemci zakoupit pouze on-line na webových stránkách brněnského výstaviště.

Čtěte také:

Předchozí článekPřírodní čističe vzduchu mají svého šampiona. Nenápadný keř odbourává znečištění ovzduší
Další článekJe vzorem pro své vrstevníky. Teprve dvanáctiletý Dominik uklízí v přírodě odpadky a vyčistil celý potok

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno