V posledních týdnech se muzikantům rušil jeden koncert za druhým. Hercům se rušilo jedno představení za druhým a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouhé hodiny.

Někteří si posteskli, další dali hlavy dohromady a vymýšleli plán, jak pomoci. Vzorem toho druhého příkladu, jsou muzikanti z Rybiček 48. „Zachraňovat životy sice neumíme, ale rádi bychom pomohli tím, co umíme nejlíp,“ říkají kluci.

Hudba pomáhá překonat spoustu trápení. V době pandemie koronaviru lidé vycházejí na své balkóny a z plna hrdla zpívají. Děje se to v Itálii i Španělsku. A minulost mluví jasně. Už v roce  1576 sever Itálie zdecimoval mor svatého Karla. Zpěv během epidemií byl běžnou záležitostí po řadu staletí.

Zpět k Rybičkám 48.

Kluci v sobotu 18. dubna ve 20 hodin odehrají speciální livestreamový koncert.

A nebude to žádné ořezávátko!  Připraveny jsou velká scéna, světla, pyrotechnika a další efekty, na které jsou návštěvníci a fanoušci jejich vystoupení zvyklí. Lístky jsou v prodeji.

Navíc má koncert velkou výhodu, všichni fanoušci budou v první řadě. Milovníci rockových pecek si tak budou moci pořádně zatrsat doma před zrcadlem. Navíc nemusí mít obavy, že do někoho vrazí.

Poslání.

Ale pozor, koncert má své velké poslání. „Aktuálně cítíme, že mezi nejohroženější patří senioři žijící v různých domovech důchodců a podobných zařízeních. Proto jsme spojili síly s Českým červeným křížem, který celý výtěžek koncertu využije na pořízení ochranných pomůcek a dalšího nezbytného vybavení pro domovy seniorů, domovy se zvláštním režimem a také pro svých čtrnáct agentur Domácí ošetřovatelské péče Alice, říkají muzikanti z Rybiček 48

Bubeník Ondra Štorek pracoval přes 10 let v pečovatelské službě a tak si kluci moc dobře uvědomují, jak je tato práce náročná a nesmírně důležitá.

V kostce to tedy znamená, že Rybičky 48 odehrají koncert zadarmo a veškerý výtěžek věnují seniorům.

Bravo, kluci!

Koupit vstupenku a tím kluky podpořit, můžete i VY.

 Po zakoupení vstupenky na koncert za 100,- Kč na adrese www.ticketstream.cz/r48live získají fanoušci unikátní kód pro sledování koncertu na webu live.ticketstream.cz/r48. Už od této chvíle lze zaslat dárcovskou DMS ve tvaru DMS CCK 30, DMS CCK 60 nebo DMS CCK 90 na číslo 87 777. Přispět lze i na veřejnou sbírku Českého červeného kříže.

Rybičky 48 Corontena Show LiveNenechte si pro koronu vrtat koleno.V sobotu 18. dubna od 20.00 hodin proběhne náš…

Zveřejnil(a) Rybičky 48 dne Neděle 5. dubna 2020

Čtěte také:

Předchozí článekMalajsijská královna vaří obědy pro zdravotníky. „To je to nejmenší, co mohu pro svůj lid udělat.“
Další článekDojali svět v době COVID-19. Zdravotníci na střechách nemocnic vyslali modlitbu do celého světa.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno