Malá skupinka doktorů a zdravotnického personálu jde na střechu nemocnice, kde přistávají helikoptéry. Společně se modlí. Jako tým pracují v první linii, jako tým se modlí. Za své rodiny, pacienty, kolegy.

Na dalších střechách nemocnic zdravotníci zpívají náboženské písně. Procházející lidé na ulici jen s úžasem pozorují neopakovatelný moment.

Když nepracují, modlí se.

Když máš v práci minutu navíc, můžeš jít na heliport. Pomodlit se za všechny,“ napsala na Facebooku zdravotní sestřička Angela Gleasová. Ta pracuje v nemocnici Vanderbilt Health v Tennessee.

A pokračuje.

„Nemodlili jsme se pouze za personál v naší nemocnici. Modlili jsme se i za pacienty a jejich rodiny v době této obrovské zkoušky. Modlili jsme se také za to, aby se všichni naši kolegové na celém světě starali o své pacienty,“ prozradili zdravotníci.

A dodali.

„Byl to skvělý pocit. Cítili jsme tu přítomnost a to, že modlitba je vyslána do celého světa,“ uzavřela Angela Gleasová.

K modlitbám se připojilo i další zdravotní středisko. „Takto jsme dnešní ráno začali. Náš tým se pomodlil, požádali jsme o sílu a ochranu, když pracujeme,“ popsal zase moment Danny Rodriguer, vedoucí oddělení ER na střeše Jackson South Medical Center v Miami.

When you have a few extra minutes at work you take the time to go to the Helipad and pray. We prayed over the staff in…

Zveřejnil(a) Angela Gleaves dne Pondělí 30. března 2020

Lékaři se modlili i ve městě Georgia na střeše nemocnice Carterville Hospital. Skupinka zdravotníků stála na okraji střechy, dlaně natažené směrem k obloze a prosili o pomoc.

Čtěte také:

Úvodní foto: Twitter Jackson Health System. Zdroj: Dobré noviny.

Předchozí článekLivestream koncert do karantény. Rybičky 48 zahrají své pecky a výtěžek věnují nejvíce ohroženým.
Další článekPraha podpoří pořadatele kulturních akcí, od vydavatelství nakoupí knihy do knihoven.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno