Případ neuvěřitelné lidské krutosti, který byl medializovaný napříč Českem a Slovenskem, pokračuje dobrou zprávou.

Slepý psík, který přišel o obě oči kvůli krutosti člověka, našel konečně nový domov. To však není vše. Policie konečně žene pachatele před soud.

„Pár dní před koncem roku 2019 otřásl veřejností případ neuvěřitelné krutosti. V obci Malcov v okrese Bardejov byl nalezen malý pejsek, který měl oči vypálené žíravinou,“ informovala Policie Slovenské republiky.

Začalo trestní stíhání. Policie obvinila mladistvého K.B. (narozený v roce 2004 v obci Malcov) za přečin týrání zvířat a to zvlášť krutým a surovým způsobem,“ uvedla dále policie. Prokurátor s návrhem souhlasil a tak je celá věc u soudu. Celou věc budeme dále sledovat.

Pejska se mezitím ujalo občanské sdružení Druhá šance a dostal jméno Oskar. V dubnu podstoupil operaci, kde mu zašili víčka, aby se do nich nedostala infekce.  

Malý bojovník s velkou chutí do života získal v těchto dnech i milující rodinu. „S velkou radostí oznamujeme, že Oskar už má svůj vysněný domov plný lásky a pozornosti. Seznámil se i se svým psím parťákem. Jsme za to velmi vděční,“ oznámilo sdružení na sociální síti.


„Náš malý Oskar přinesl do našich životů tolik dobra. Někdy nás ostatní lidé pomlouvali a nedůvěřovali v naši práci. Nejdůležitější je, že už Ti nikdo ubližovat nebude,“ dodal sdružení.

Dvaja by si už možno aj oddýchli 🤭, ale malá slečna ešte stíska a pusinkuje🥰 a proste ľúbi😘 a to je najviac 🙂

Zveřejnil(a) Druhá šanca – OSKAR dne Pátek 10. ledna 2020

OSKARKOVI dnes prišiel balíček. Dakujeme srdečne Nina Peráčková 😘

Zveřejnil(a) Druhá šanca – OSKAR dne Úterý 31. prosince 2019

Čtěte také:

Zdroj: Občanské sdružení Druhá šance.

Předchozí článekLeonardo DiCaprio opět pomáhá přírodě. Přispěl 2 milióny dolarů na záchranu vzácných goril.
Další článekFotografie, které dokazují, že protesty v USA nejsou jen o násilí. Jsou také o vzájemném respektu a solidaritě

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno