Betty Bromageová z britského Cheltenhamu miluje adrenalin a je neuvěřitelně aktivní. Své 93. narozeniny oslavila na křídle dvouplošníku, po kterém rovnou přešla.
Málokdo by věřil tomu, že před čtvrt stoletím byla adrenalinová babička Betty Bromageová upoutána na invalidní vozík. K aktivnímu životu se dostala až po smrti svého manžela, kdy se rozhodla, že je třeba si vyzkoušet celou řadu adrenalinových sportů.

Ve známost veřejnosti vstoupila ve svých 90 letech, kdy kulaté narozeniny oslavila na křídle dvouplošníku (zatím bez přecházení) a projela se v té době na nejrychlejší ziplinové dráze Evropy ve velšském parku Snowdonia.

Už tehdy při svých odvážných kouscích vybírala peníze na charitu, a to konkrétně na domov důchodců v Cheltenhamu, kde žije. I letos se rozhodla, že její odvaha poslouží dobré věci. Tentokrát se však rozhodla vybírat peníze pro domov důchodců v Leckhamptonu, kde žije její snacha.

„Moc toho nezmůžu, ale alespoň k něčemu jsem ještě užitečná. Celý život se snažím pomáhat lidem, tak jsem ráda, že to můžu udělat i teď,“ komentovala pro BBC svůj odvážný kousek.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.

Předchozí článekV Kolumbii byl po 12 letech znovu spatřen vzácný kolibřík tyrkysový
Další článekMexiko má novou basketbalovou hvězdu, je jí jednasedmdesátiletá Babička Jordan

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno