Téměř 90-letá Pat Goinsová získala přítele poměrně netradičním způsobem. Deshawn Pressley se totiž ocitl ve správnou chvíli na správném místě a pomohl jí v nouzi. Všechno to začalo, když Pat nakupovala potraviny. Pat kráčela uličkou a v jedné chvíli se k ní přiřítil muž a vytrhl jí kabelku přímo z nákupního vozíku. Šokovaná žena začala křičet o pomoc a nedoufala, že by jí kabelku někdo zachránil.

Když však Deshawn zaslechl volání o pomoc, neváhal a okamžitě běžel na pomoc. „Když jsem zaslechl její křik, věděl jsem, že něco musím udělat,“ řekl Deshawn, který okamžitě vyběhl z obchodu a běžel za zlodějem. Zloděje poměrně brzy dostihl a ostatní nakupujících mu také pomohli. Deshawn držel zloděje na zemi, dokud nepřišla policie.

„Pronásledoval jsem ho a pak jsem ho strhl k zemi. Držel jsem ho a čekal, než přijede policie,“ vysvětlil hrdina. Naštvaný dav lidí mezitím trval na tom, aby se zloděj vystrašené paní omluvil.

Pat se za nějaký čas se svým hrdinou opět setkala a za odvážný čin mu poděkovala. Dokonce se domluvili, že seznámí své rodiny. „Jsem na Tebe velmi hrdá,“ řekla mu v den, kdy mu místní policie udělali Cenu občana.

Čtěte také:

Zdroj: Dobré noviny.

Předchozí článekVictoria’s Secret má první modelku s Downovým syndromem
Další článekMajitelka se po 12 letech setkala se zatoulanou fenkou

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno